flota samochodów dostawczych Volkswagen

Finansowanie nowego firmowego Volkswagena Samochodu Dostawczego

Dowiedz się, jakie możliwości oferujemy

Miej satysfakcję z doskonale dopasowanej oferty

Skorzystaj z konfiguratora i wybierz interesującą Cię ofertę lub dowiedz się więcej o dostępnych produktach finansowych.

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagen Samochody Dostawcze i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0

Jakie masz możliwości finansowania?

Leasing JAK ABONAMENT

Dla kogo?

Preferujesz niskie miesięczne raty za auto Volkswagen Samochody Dostawcze, aby móc więcej inwestować w rozwój firmy. Chcesz także, aby w miesięczną ratę były już wliczone przeglądy, naprawy oraz zarządzanie szkodami. Wolisz również elastyczny wybór zakończenia kontraktu – decyzję o przyszłości samochodu chcesz podjąć dopiero pod koniec umowy.

Mechanizm finansowania:

spłacana część Volkswagen Samochody Dostawcze w leasingu JAK ABONAMENT

Jak to działa?

 • Spłacasz tylko przewidywaną utratę wartości auta w czasie trwania umowy, a nie całą jego wartość.
 • W ratę masz wliczone przeglądy, pakiet serwisowy i zarządzanie szkodami.
 • Na koniec umowy decydujesz, czy wykupujesz auto czy wybierasz kolejne w ramach nowej umowy.
 • Możesz jeździć nowym samochodem nawet co 2 lata.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

NAJEM

Dla kogo?

Chcesz mieć zapewnioną mobilność, a także pełną kontrolę nad finansami firmy. Dlatego wolisz wybrać stałą miesięczną opłatę za użytkowanie auta Volkswagen Samochody Dostawcze – tak aby nie zaskoczyły Cię żadne dodatkowe koszty wynikające np. ze wzrostu cen części, serwisu czy ubezpieczenia. Chcesz po prostu wygodnie jeździć swoim autem, a później je zwrócić i wymienić na nowe w ramach kolejnej umowy.

Mechanizm usługi:

NAJEM

Jak to działa?

 • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu korzystasz z samochodu.
 • Zyskujesz spokój, bo w opłacie są już uwzględnione: ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, zarządzanie szkodami, rekomendujemy także opony z wymianą i przechowywaniem.
 • Umowa się kończy – zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.
 • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu.

Leasing KLASYCZNY

Dla kogo?

Preferujesz tradycyjne rozwiązania finansowe. Wybierasz więc leasing KLASYCZNY – z opłatą wstępną, niskimi kosztami całkowitymi finansowania oraz niską końcową wartością wykupu. Zamierzasz spłacić całą wartość swojego auta Volkswagen Samochody Dostawcze, a po zakończeniu umowy dalej go użytkować.

Mechanizm finansowania:

Volkswagen Samochody Dostawcze w leasingu KLASYCZNYM

Jak to działa?

 • Masz finansowanie rozłożone na dłuższy czas – nawet na 5 lat.
 • Korzystasz z niskich kosztów całkowitych leasingu.
 • Z końcem umowy wykupujesz auto, płacąc już od 1% jego wartości.
 • Po wykupieniu jeździsz autem tak długo, jak chcesz.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Nie wiesz, jakie finansowanie wybrać?

Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, który produkt spełnia Twoje potrzeby.

Ile średnio pokonujesz kilometrów rocznie swoim samochodem?

Jak długo zamierzasz użytkować swój nowy samochód?

Co chcesz zrobić z samochodem po zakończeniu finansowania?

Co chcesz zrobić z samochodem po zakończeniu finansowania?

Jaka miesięczna rata za auto byłaby dla Ciebie komfortowa?

Jaka miesięczna rata za auto byłaby dla Ciebie komfortowa?

Jaka miesięczna rata za auto byłaby dla Ciebie komfortowa?

Jaka miesięczna rata za auto byłaby dla Ciebie komfortowa?

Dostępne opcje finansowania:

Twoje finansowanie to:

Leasing JAK ABONAMENT

Szukasz elastycznych rozwiązań finansowych dla swojej firmy. Chcesz mieć raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, a o tym, czy go wykupić, czy wziąć kolejny w ramach nowej umowy, wolisz zdecydować później – pod koniec finansowania. Dopiero wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję.

Przejdź do konfiguratora finansowego

Twoje finansowanie to:

NAJEM

Cenisz sobie przede wszystkim wygodę i dlatego wolisz rozwiązanie, w którym w jednej stałej miesięcznej opłacie masz już ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, rekomendujemy także opony. Chcesz także często wymieniać auta na nowe.

Przejdź do konfiguratora finansowego

Twoje finansowanie to:

Leasing KLASYCZNY

Preferujesz tradycyjne rozwiązania finansowe i chcesz jeździć firmowym autem przez dłuższy czas. Korzystasz więc z klasycznego leasingu z opłatą wstępną i niską końcową wartością wykupu – już od 1%. W ten sposób spłacasz całą wartość samochodu, a po zakończeniu umowy dalej go użytkujesz.

Przejdź do konfiguratora finansowego

Brak wyników dla wybranych odpowiedzi. Spróbuj inne opcje.

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Samochody zaprojektowane do realizacji wielu zadań, ale przede wszystkim narzędzia rozwoju Twojego biznesu. Poznaj wszystkie modele Volkswagen Samochody Dostawcze, które dostępne są w atrakcyjnym finansowaniu dla przedsiębiorców od Volkswagen Financial Services i rozwijaj swoją firmę korzystając z niezawodnych aut oferujących przemyślane rozwiązania.

Jeżeli szukasz odpowiedniego samochodu dostawczego do swojej firmy, sprawdź wszystkie modele Volkswagen Samochody Dostawcze, by zapoznać się z ich możliwościami. Finansowanie samochodów dostawczych dla firm, jakie oferuje Volkswagen Financial Services, obejmuje zarówno mniejsze auta, jak np. VW Caddy, klasyczne samochody transportowe, jak chociażby Volkswagen Transporter czy auta do przewożenia dużych przedmiotów i większych załadunków, jak VW Crafter. Co więcej, w ofercie znaleźć możesz również elektryczne samochody dostawcze, jak chociażby ID. Buzz Cargo.

Na finansowanie samochodów dostawczych dla firm of Volkswagen Financial Services składają się 3 różne produkty: Leasing JAK ABONAMENT, NAJEM oraz Leasing KLASYCZNY. Dobór odpowiedniej oferty ułatwia dostępny na stronie konfigurator.

Wybierając model samochodu spośród dostępnych na stronie propozycji, w kolejnym kroku możemy skorzystać z kalkulatora finansowego, za pomocą którego otrzymamy informację o oczekiwanej wysokości miesięcznego zobowiązania w zależności od wybranego przez nas produktu oraz parametrów finansowania. A czym charakteryzują się poszczególne rozwiązania finansowe?

Leasing JAK ABONAMENT przypomina w swojej konstrukcji właśnie abonament, w ramach którego co miesiąc płacimy za korzystanie z samochodu. Ponieważ nie spłacamy w tym przypadku całkowitej wartości pojazdu w trakcie trwania umowy, miesięczna rata jest na bardzo atrakcyjnym poziomie.

Dość podobną formułę pod względem konstrukcji ma NAJEM, gdzie również płacimy comiesięczny „abonament” na samochód. W tym przypadku w ramach jednej miesięcznej opłaty mamy już uwzględnione różne elementy związane z eksploatacją pojazdy, jak np. ubezpieczenie, pakiet serwisowy czy assistance.

Leasing KLASYCZNY to najbardziej tradycyjna forma finansowania, gdzie rozkładamy spłatę wybranego samochodu w czasie, korzystając przy tym z możliwości zaliczania w koszty firmowe opłaty wstępnej, rat leasingowych i wydatków eksploatacyjnych na auto. Na zakończenie umowy, po uiszczeniu ostatniej raty (wykupowej), samochód staje się naszą własnością.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.