Škoda Fabia pod wiaduktem

Škoda. NAJEM

Škoda Najem All Inclusive
pomarańczowa Škoda Fabia
Spokój i koszty pod kontrolą

Chcesz mieć spokój z serwisowaniem auta, jego ubezpieczaniem, likwidacją szkód itd. Wolisz, aby w jednej stałej miesięcznej opłacie było już ubezpieczenie, pakiet serwisowy, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, a także opony (opcja). Na koniec umowy zwracasz Škodę i bierzesz kolejną – już w ramach nowej umowy.

Škoda w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nową Škodą.
  • Wszelkie koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w stałej miesięcznej opłacie.
  • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz Škodę i bierzesz kolejną w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Škody i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nowe auto do użytkowania nawet przez kilka lat oraz pełne wsparcie w związku z opieką nad Twoim samochodem po naszej stronie? Wybierz Škoda NAJEM All Inclusive dla Klientów Indywidualnych i ciesz się komfortem jazdy bez martwienia się o ewentualne podwyżki cen serwisu czy pakietu ubezpieczeń. To wszystko – i o wiele więcej – masz uwzględnione w opłacie miesięcznej, która oszacowana jest podczas zawierania umowy. Czyli masz czas na załatwianie wszystkich innych swoich spraw, a my zajmujemy się tymi, które dotyczą Twojego samochodu.

Dodatkowo opłaty miesięczne są stałe i dostosowane do Twoich potrzeb – dzięki temu planowanie miesięcznego budżetu będzie teraz łatwiejsze. Nieprzewidziane naprawy lub usługi nie będą niespodziewanymi kosztami, ponieważ są uwzględnione w Twoich opłatach.

Aby przyjrzeć się bliżej opłatom czy porównać opłaty upatrzonych modeli Škody, warto zajrzeć na stronę z kalkulatorem NAJMU. Nie musisz nawet wychodzić z domu, żeby oszacować, ile miesięcznie będziesz płacić za jazdę swoim ulubionym autem.

NAJEM All Inclusive dla Klientów indywidualnych pozwala użytkować nowy samochód nawet bez opłaty początkowej oraz zaoszczędzić czas związany z szukaniem rozwiązań ubezpieczeniowych czy serwisowych. Wybierając NAJEM All Inclusive, masz pewność, że Twoje auto jest w dobrych rękach, a ty zachowujesz mobilność. Czego chcieć więcej?

Kamiq Superb Superb Combi Scala Karoq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.