Škoda Fabia pod wiaduktem

ŠKODA. NAJEM

ŠKODA Najem All Inclusive
pomarańczowa Škoda Fabia
Spokój i koszty pod kontrolą

Chcesz mieć spokój z serwisowaniem auta, jego ubezpieczaniem, likwidacją szkód itd. Wolisz, aby w jednej stałej miesięcznej opłacie było już ubezpieczenie, pakiet serwisowy, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, a także opony (opcja). Na koniec umowy zwracasz ŠKODĘ i bierzesz kolejną – już w ramach nowej umowy.

Škoda w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nową ŠKODĄ.
  • Wszelkie koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w stałej miesięcznej opłacie.
  • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz ŠKODĘ i bierzesz kolejną w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu ŠKODY i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Dowiedz się więcej

Przeczytaj artykuły na temat naszej oferty finansowej, a jeśli interesują Cię odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, sprawdź FAQ.

Audi A7 Sportback TFSI e

Hybrydy plug-in od Audi w finansowaniu

Hybryda plug-in to półelektryczny samochód, czyli taki, który ma silnik spalinowy, ale którego baterie możesz także podładować w domowym gniazdku. Marka Audi oferuje kilka modeli tego typu. Hybrydy plug-in od Audi to między innymi: A3 Sportback …

  • 2023-03-08
Salon z samochodami używanymi

Gdzie uzyskać kredyt na samochód używany?

Szukasz samochodu, ale nie chcesz kupować nowego, a z drugiej strony obawiasz się szukać modelu w internecie niemal zupełnie w ciemno? Mogłoby to skończyć się nie najlepiej, a nie o to przecież ci chodzi. Skorzystaj z naszej oferty samochodów …

  • 2022-12-13
Auto poleasingowe

Auta poleasingowe w atrakcyjnym finansowaniu

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że nie trzeba kupować nowego samochodu, by z niego korzystać. Ale wiele osób martwi się, że samochód z drugiej ręki, choć tańszy, nie gwarantuje długoletniej jazdy. My mamy na to sposób: samochody …

  • 2022-12-07
Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Nowe auto do użytkowania nawet przez kilka lat oraz pełne wsparcie w związku z opieką nad Twoim samochodem po naszej stronie? Wybierz ŠKODA NAJEM All Inclusive dla Klientów Indywidualnych i ciesz się komfortem jazdy bez martwienia się o ewentualne podwyżki cen serwisu czy pakietu ubezpieczeń. To wszystko – i o wiele więcej – masz uwzględnione w opłacie miesięcznej, która oszacowana jest podczas zawierania umowy. Czyli masz czas na załatwianie wszystkich innych swoich spraw, a my zajmujemy się tymi, które dotyczą Twojego samochodu.

Dodatkowo opłaty miesięczne są stałe i dostosowane do Twoich potrzeb – dzięki temu planowanie miesięcznego budżetu będzie teraz łatwiejsze. Nieprzewidziane naprawy lub usługi nie będą niespodziewanymi kosztami, ponieważ są uwzględnione w Twoich opłatach.

Aby przyjrzeć się bliżej opłatom czy porównać opłaty upatrzonych modeli ŠKODY, warto zajrzeć na stronę z kalkulatorem NAJMU. Nie musisz nawet wychodzić z domu, żeby oszacować, ile miesięcznie będziesz płacić za jazdę swoim ulubionym autem.

NAJEM All Inclusive dla Klientów indywidualnych pozwala użytkować nowy samochód nawet bez opłaty początkowej oraz zaoszczędzić czas związany z szukaniem rozwiązań ubezpieczeniowych czy serwisowych. Wybierając NAJEM All Inclusive, masz pewność, że Twoje auto jest w dobrych rękach, a ty zachowujesz mobilność. Czego chcieć więcej?

Kamiq Superb Superb Combi Scala Karoq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.