Škoda Fabia pod wiaduktem

Škoda. NAJEM

Škoda Najem All Inclusive
pomarańczowa Škoda Fabia
Spokój i koszty pod kontrolą

Chcesz mieć spokój z serwisowaniem auta, jego ubezpieczaniem, likwidacją szkód itd. Wolisz, aby w jednej stałej miesięcznej opłacie było już ubezpieczenie, pakiet serwisowy, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, a także opony (opcja). Na koniec umowy zwracasz Škodę i bierzesz kolejną – już w ramach nowej umowy.

Škoda w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nową Škodą.
  • Wszelkie koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w stałej miesięcznej opłacie.
  • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz Škodę i bierzesz kolejną w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Škody i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

NAJEM Škoda All Inclusive dla klientów indywidualnych to rozwiązanie dla osób chcących jeździć nowym autem i nie przejmować się kwestiami i dodatkowymi opłatami związanymi z jego eksploatacją. W ramach oferty możesz wybierać modele dostępne w gamie Škody.

W NAJMIE w jednej miesięcznej opłacie masz uwzględnione różnorodne koszty związane z nowym samochodem. Są to np. ubezpieczenie, serwisowanie samochodu, assistance, wsparcie w likwidacji szkód i gwarancja mobilności. Możesz do tego opcjonalnie dodać wymianę opon i ich przechowywanie.

Na początku umowy możesz wnieść opłatę początkową w wysokości 10% wartości wybranego samochodu. W ten sposób możesz obniżyć miesięczną opłatę za NAJEM Škoda All Inclusive dla klientów indywidualnych. Nie jest to jednak obowiązkowe, a oferta dostępna jest nawet z zerową opłatą wstępną.

W ramach NAJEM Škoda All Inclusive dla klientów indywidualnych umowę możesz zawrzeć na okres od 3 do 4 lat. Od początku wiesz, że na zakończenie okresu finansowania zwracasz auto do salonu i możesz wówczas od razu wybrać nowe w ramach kolejnego kontraktu. To idealny sposób na to, by regularnie zmieniać samochód na nowy.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.