niebieska Škoda Scala z przodu

Škoda. Leasing KLASYCZNY

Škoda Leasing Klasyczny
niebieska Škoda Scala bok
Finansowanie KLASYCZNE

Chcesz jeździć firmową Škodą przez dłuższy czas. Wybierasz więc leasing KLASYCZNY – z opłatą wstępną, niską końcową wartością wykupu i spłatą rozłożoną nawet na 5 lat. Spłacasz w ratach całe auto i dalej je użytkujesz.

Škoda w leasingu KLASYCZNYM

Jak działa leasing KLASYCZNY?

  • Masz finansowanie rozłożone na dłuższy czas – nawet na 5 lat.
  • Korzystasz z niskich kosztów całkowitych leasingu.
  • Na koniec umowy wykupujesz swoją Škodę już od 1% jego wartości.
  • Po wykupieniu jeździsz nią tak długo, jak chcesz.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Škody i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Škoda Leasing KLASYCZNY to świetne rozwiązanie, by stać się posiadaczem Škody w atrakcyjnym finansowaniu. Dzięki rozłożeniu spłaty całkowitej wartości pojazdu na dogodny okres, korzystasz z niskich kosztów finansowania.

W leasingu KLASYCZNYM możesz wnieść opłatę początkową w wysokości od 0 do 45% wartości pojazdu. Im wyższa opłata wstępna, tym większa tarcza podatkowa oraz niższe raty w trakcie finansowania. Wysokość wykupu końcowego samochodu zaczyna się już od 1% jego wartości początkowej.

Škoda Leasing KLASYCZNY pozwala na szeroki wybór modeli czeskiej marki. Firmy mogą w ten sposób docelowo zakupić np. mniejsze samochody, jak Škoda Fabia czy Karoq, które świetnie sprawdzą się w mieście i codziennym użytkowaniu. Jeżeli szukasz nieco większego samochodu, oferującego przemyślane rozwiązania i przestrzeń bagażową, ciekawe propozycje stanowić będą Octavia czy jeszcze większy i najbardziej komfortowy Superb. Natomiast wybierając SUV-a, który sprawdzi się idealnie do rodzinnych zastosowań (dostępne wersje 7-osobowe), najlepiej postawić na model Škoda Kodiaq.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.