Volkswagen Golf R

Volkswagen. NAJEM

NAJEM Dla firm
biały Volkswagen Arteon
Spokój i kontrola firmowych kosztów

W jednej stałej opłacie NAJMU masz ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody i opcjonalnie opony. Oznacza to, że nie martwisz się serwisowaniem swojego Volkswagena, jego ubezpieczaniem czy likwidacją ewentualnych szkód. Po prostu jeździsz i często wymieniasz auto na nowe – w ramach kolejnej umowy.

Volkswagen w NAJMIE dla firm

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz Volkswagena do codziennej pracy w firmie
  • W opłacie jest już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, a opcjonalnie także opony wraz z wymianą i przechowywaniem
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy

ZALETY NAJMU

Koniec umowy: zwrot auta i możliwość wyboru kolejnego w ramach nowej umowy

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Dowiedz się więcej

Przeczytaj artykuły na temat naszej oferty finansowej, a jeśli interesują Cię odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, sprawdź FAQ.

Volkswagen Golf GTI

Volkswageny w wersjach GTI w leasingu

Wersja GTI Volkswagena to jedna z najbardziej znanych sportowych wersji samochodów w historii motoryzacji. GTI to skrót od Grand Tourer Injection, a pierwszy model z tą nazwą – Volkswagen Golf GTI – został wprowadzony na rynek w 1976 roku. …

  • 2023-03-20

Hybrydy marki SEAT w finansowaniu

Hybrydy to samochody, które mają podwójne zasilanie: standardowe benzynowe oraz elektryczne. Są bardziej ekologiczne, a często mają nawet lepsze osiągi. Czy warto mieć takie samochody w firmie i czy są sposoby na proste ich sfinansowanie? O tym …

  • 2023-03-10
Audi A7 Sportback TFSI e

Hybrydy plug-in od Audi w finansowaniu

Hybryda plug-in to półelektryczny samochód, czyli taki, który ma silnik spalinowy, ale którego baterie możesz także podładować w domowym gniazdku. Marka Audi oferuje kilka modeli tego typu. Hybrydy plug-in od Audi to między innymi: A3 Sportback …

  • 2023-03-08
Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Wynajem samochodu VW to dobry sposób, gdy nie chcesz angażować gotówki na zakup, nie interesuje Cię także prawo własności – ważne, by korzystać z nowego auta za atrakcyjną opłatę miesięczną. Zobacz, jak skorzystać z NAJMU i jakie są jego najważniejsze plusy. Aby mieć możliwość zdecydowania się na tę ofertę, nie musisz wnosić opłaty początkowej – zaczyna się ona od 0 zł. Jak się za chwilę okaże, warto czasem wpłacić część, ale nie więcej niż 10%, ponieważ ta wpłata obniży opłatę miesięczną za wynajmowane auto.

Twoja miesięczna opłata za NAJEM długoterminowy samochodów Volkswagen jest stała, a także zawiera usługi, o których za chwilę. Umowę możesz podpisać na rok, 2, 3 lub nawet 4 lata. Po tym czasie zwracasz samochód do salonu – my zajmiemy się na przykład jego odsprzedażą, a Ty możesz wynająć kolejny model w ramach nowej umowy. NAJEM auta dla firmy jest prosty i wygodny, bo nie musisz myśleć o załatwianiu ubezpieczenia czy serwisu. Tym, a także innymi sprawami, jak zapewnienie samochodu zastępczego, zarządzanie szkodami, Assistance czy opcjonalnie wymianą i przechowywaniem opon zajmiemy się my, ponieważ wszystkie te najważniejsze usługi masz już wliczone w miesięczną ratę.

Aby skalkulować opłaty miesięczne wynajmu długoterminowego samochodu, wystarczy wejść na kalkulator finansowy i wybrać trzy parametry. Po pierwsze czas NAJMU: 24, 36 lub 48 miesięcy, po drugie wysokość opłaty początkowej: 0, 5 lub 10%, po trzecie szacunkowy roczny limit kilometrów: 10, 20, 30 lub 40 tys. kilometrów. To, co zaznaczysz, wpłynie na wysokość opłaty miesięcznej.

Weźmy Volkswagena T-Cross i sprawdźmy, jak będzie wyglądać opłata. Wybierz wynajem samochodu VW, model i zaznacz parametry. Na początek 24 miesiące finansowania, 0% opłaty początkowej i 20 tys. limitu kilometrów. Opłata miesięczna wyniesie 2481 zł netto*. Jeśli zmienisz czas NAJMU na 48 miesięcy i zdecydujesz się wnieść opłatę wstępną 10% wartości samochodu, opłata miesięczna obniży się do 1880 zł netto*. Jak widzisz, możesz dostosować swoje opłaty do potrzeb i możliwości.

* Dane i ceny aktualne na dzień 21.12.2022 r.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Life ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.