Volkswagen Golf R

Volkswagen. NAJEM

NAJEM Dla firm
biały Volkswagen Arteon
Spokój i kontrola firmowych kosztów

W jednej stałej opłacie NAJMU masz ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody i opcjonalnie opony. Oznacza to, że nie martwisz się serwisowaniem swojego Volkswagena, jego ubezpieczaniem czy likwidacją ewentualnych szkód. Po prostu jeździsz i często wymieniasz auto na nowe – w ramach kolejnej umowy.

Volkswagen w NAJMIE dla firm

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz Volkswagena do codziennej pracy w firmie
  • W opłacie jest już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, rekomendujemy także opony wraz z wymianą i przechowywaniem
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy

ZALETY NAJMU

Koniec umowy: zwrot auta i możliwość wyboru kolejnego w ramach nowej umowy

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

NAJEM długoterminowy samochodów Volkswagen dla firm to świetny sposób na to, by zawsze jeździć nowym pojazdem. Wynajem aut pozwala regularnie zmieniać samochód na nowy co 2-4 lata. Dzięki temu możesz niemal stale odświeżać flotę i cały czas poruszać się najnowszym modelem Volskwagena.

W ramach oferty NAJMU możesz zdecydować się wynajem aut z całej gamy dostępnych modeli samochodów osobowych marki Volkswagen. Zaczynając od najmniejszych samochodów miejskich, jak Volkswagen up! czy Polo, niedużych, ale funkcjonalnych miejskich crossoverów, jak T-Roc, T-Cross czy Taigo, przez bardziej rodzinne i oferujące ponadprzeciętną przestrzeń bagażową Golfa czy Passata w nadwoziu Variant czy też większe SUV-y, jak Tiguan, ID.5 Pro po luksusowego Arteona i iście rodzinnego Tourana.

NAJEM długoterminowy samochodów Volkswagen dla firm to również sposób na to, by cieszyć się jazdą nowym autem bez konieczności przejmowania się kwestiami związanymi z eksploatacją pojazdu, jak np. odnawianiem ubezpieczenia, płaceniem za przeglądy serwisowe, a w awaryjnych sytuacjach, także likwidacją szkód czy martwieniem się autem zastępczym. Oferta NAJEM ma bowiem charakter kompleksowy i wszystkie te elementy są uwzględnione w ramach jednej miesięcznej opłaty.

Do zalet NAJMU należy zaliczyć przewidywalność. Dotyczy ona przewidywalności kosztów związanych z użytkowaniem pojazdu, a także okresu korzystania z wybranego auta. W odniesieniu do kosztów, mamy pewność, że będziemy przez cały okres umowy płacić opłatę w jednolitej wysokości i nie zaskoczą nas np. koszty związane z jakimś serwisem auta, o którym zapomnieliśmy. Jeden sposób zakończenia umowy, polegający na zwrocie pojazdu do dealera i możliwości wzięcia nowego w ramach nowej umowy, jasno określa horyzont zobowiązań finansowych firmy związanych z korzystaniem z oferty NAJMU.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.