czarny SEAT Arona

Twój SEAT. NAJEM

NAJEM dla klienta indywidualnego
wnętrze SEAT-a Arona
Spokój i koszty pod kontrolą

Zyskujesz spokój i pełną kontrolę. Wybierasz NAJEM, w którym wszelkie kwestie związane z serwisowaniem auta, likwidacją szkód i zapewnieniem Ci pełnej mobilności masz już uwzględnione w jednej stałej miesięcznej opłacie. Po prostu użytkujesz swojego SEAT-a, a już po roku możesz wybrać kolejnego w ramach nowej umowy.

SEAT w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nowym SEAT-em
  • Wszelkie koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w stałej miesięcznej opłacie
  • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz SEAT-a i bierzesz kolejnego w ramach nowej umowy

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu SEAT-a i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Chcesz jeździć nowym samochodem, nie przejmując się kwestiami związanymi z jego eksploatacją i mając gwarancję mobilności? Poznaj NAJEM SEAT-a dla Klientów indywidualnych, który stanowi kompleksową ofertę, uwzględniającą m.in. ubezpieczenie, serwisowanie, assistance, wsparcie w likwidacji szkód w ramach jednej miesięcznej opłaty.

Nie musisz angażować gotówki na początku umowy – oferta dostępna jest nawet z zerową opłatą początkową. Jeżeli chcesz obniżyć wysokość miesięcznych opłat, możesz wnieść opłatę w wysokości do 10% wartości wybranego samochodu.

Umowę możesz zawrzeć na okres nawet 4 lat. Jeśli jednak chcesz cały czas jeździć nowym SEAT-em, NAJEM SEAT-a dla Klientów indywidualnych daje Ci taką możliwość. Okres finansowania może wynosić nawet 1 rok.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.