czarny SEAT Arona

Twój SEAT. NAJEM

NAJEM dla klienta indywidualnego
wnętrze SEAT-a Arona
Spokój i koszty pod kontrolą

Zyskujesz spokój i pełną kontrolę. Wybierasz NAJEM, w którym wszelkie kwestie związane z serwisowaniem auta, likwidacją szkód i zapewnieniem Ci pełnej mobilności masz już uwzględnione w jednej stałej miesięcznej opłacie. Po prostu użytkujesz swojego SEAT-a, a już po roku możesz wybrać kolejnego w ramach nowej umowy.

SEAT w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nowym SEAT-em
  • Wszelkie koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w stałej miesięcznej opłacie
  • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz SEAT-a i bierzesz kolejnego w ramach nowej umowy

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu SEAT-a i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

NAJEM SEAT-a dla Klientów indywidualnych to nie tylko używanie samochodu przez cały czas podpisania umowy, ale także wszystko w miesięcznej opłacie, czyli: pełen serwis, ubezpieczenie komunikacyjne, assistance, zarządzanie szkodami, pakiet opon czy auto zastępcze. Dlatego zawsze gdy coś dzieje się z Twoim samochodem, my zajmujemy się jego ewentualną naprawą, a gdy ta trwa dłużej, zapewniamy Ci na czas pozostawienia samochodu w serwisie auto zastępcze, którym jeździsz, ile chcesz – do czasu załatwienia problemu.

To bardzo wygodna i bezpieczna opcja, a dodatkowo zapewnia komfort, że nie musisz obawiać się zmian cen np. ubezpieczenia czy innych usług, bo przez cały czas obowiązywania umowy ceny dla Ciebie się nie zmieniają. Aby skorzystać z oferty NAJMU SEAT-a dla Klientów indywidualnych nie trzeba mieć wolnej gotówki, ponieważ nie musisz uiszczać opłaty początkowej: zaczyna się ona od 0 zł. Maksymalnie możesz wnieść 10% wartości SEAT-a, to obniży Twoje opłaty miesięczne, które możesz obliczyć, dostosowując przy okazji do swoich potrzeb w kalkulatorze NAJMU. Należy określić wartości parametrów: czas trwania umowy, czyli od 12 do 48 mies., opłatę początkową: od 0 do 10% wartości samochodu, a także limit kilometrów – roczny szacunek: od 10 tys. do 50 tys. Dzięki temu oszacujesz swoje stałe opłaty, w które wliczone są usługi wymienione wyżej. To dobra opcja dla osób, które potrzebują samochodu, a opłaty chcą dopasować do budżetu, a przy okazji nie martwić się załatwianiem wszystkich spraw związanych z autem.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.