czarna CUPRA Leon z tyłu

CUPRA. Kredyt KLASYCZNY

Kredyt Moc Niskich Kosztów
czarna CUPRA Formentor z bagażnikiem dachowym
Finansowanie KLASYCZNE

Zamierzasz jeździć swoją CUPRĄ przez dłuższy czas. Wybierasz więc finansowanie KLASYCZNE rozłożone nawet na 5 lat i takie, które pozwoli Ci korzystać z niskich kosztów całkowitych kredytu.

Kredyt KLASYCZNY

Jak działa kredyt KLASYCZNY?

  • Korzystasz z finansowania KLASYCZNEGO z dłuższym okresem spłaty.
  • Masz niskie koszty całkowite kredytu.
  • Możesz dodatkowo obniżyć ratę, wnosząc wkład własny.
  • Spłacasz całą wartość auta, a po zakończeniu finansowania możesz go dalej użytkować lub podjąć decyzję o odsprzedaży.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY KREDYTU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu CUPRY i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

CUPRA Kredyt Moc Niskich Kosztów, to – jak sama nazwa wskazuje – sposób na zakup nowej CUPRY na bardzo atrakcyjnych warunkach. W ramach oferty korzystasz z niskich kosztów finansowania i możesz stać się posiadaczem CUPRY, rozkładając spłatę wartości samochodu na dogodny okres.

Finansowanie KLASYCZNE - CUPRA Kredyt Moc Niskich Kosztów polega na określeniu wysokości wkładu własnego (od 0 do 50% wartości wybranego samochodu) i czasu trwania umowy (spłatę możesz rozłożyć na okres od 1 do 5 lat). Jeżeli chcesz przekonać się, jak poszczególne parametry wpływają na wysokość miesięcznej raty – skorzystaj z kalkulatora kredytu samochodowego, który ułatwia porównywanie poszczególnych ofert.

Po zakończeniu okresu finansowania masz pełną decyzyjność, co dalej chcesz zrobić ze swoją CUPRĄ – czy chcesz ją odsprzedać, czy wolisz zatrzymać i cieszyć się jazdą jeszcze dłużej.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.