srebrny Volkswagen Multivan

Volkswagen Samochody Dostawcze. NAJEM

Najem dla firm
czerwono czarny Volkswagen Multivan
Spokój i kontrola firmowych kosztów

Jeździsz autem Volkswagen Samochody Dostawcze i nie przejmujesz się kosztami napraw, przeglądów czy ubezpieczenia. Wszystkie dodatkowe usługi masz już zapewnione w stałej miesięcznej opłacie. Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

Volkswagen Samochody Dostawcze w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz Volkswagena do codziennej pracy w firmie.
  • W opłacie jest już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, rekomendujemy także opony wraz z wymianą i przechowywaniem.
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena Samochody Dostawcze i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych to coraz popularniejsze rozwiązanie dla firm, które poszukują aut do zadań specjalnych. Bezkonkurencyjną ofertą w tym zakresie wyróżnia się Volkswagen Samochody Dostawcze, który oferuje dogodne, kompleksowe rozwiązanie ułatwiające po prostu skupienie się na prowadzeniu biznesu.

Tym, co dodatkowo oferuje wynajem długoterminowy samochodów dostawczych na auta z gamy Volkswagen Samochody Dostawcze jest spokój. Wynika on z przewidywalności kosztów związanych z użytkowaniem samochodu. Ponieważ w ramach miesięcznej opłaty uwzględnione są np. pakiety serwisowe, nie musimy się obawiać pojawienia się jakichś niespodziewanych kosztów z tym związanych. Co więcej, zawierając umowę, otrzymujemy gwarancję, że opłata miesięczna nie wzrośnie przez cały okres finansowania. Jednym z wyróżników oferty Volkswagen Samochody Dostawcze, jeśli chodzi o wynajem długoterminowy samochodów dostawczych, jest szeroka gama modelowa. Obejmuje ona zarówno mniejsze pojazdy, jak chociażby Volkswagen Caddy, klasyczne i stylowe modele, Volkswagen California czy elektryczny ID.Buzz, a także duże samochody dostawcze i auta do zadań specjalnych, jak chociażby Crafter Skrzyniowy.

Decydując się na wynajem długoterminowy samochodów dostawczych, warto skorzystać również z kalkulatora NAJMU, dzięki któremu poznasz wysokość miesięcznej opłaty na wybrany samochód. Kalkulator pomaga również dokonać porównań pomiędzy finansowaniem różnych modeli, jak też sprawdzić, jak poszczególne parametry przekładają się na wysokość tej opłaty.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.