Ty cenisz wygodę

My oferujemy NAJEM
Z myślą o Twojej wygodzie

Jeździsz swoim firmowym autem i wiesz, że nie musisz martwić się kosztami jego serwisowania, przeglądów czy ubezpieczenia. Wiesz także, że cokolwiek się wydarzy na drodze, Ty zawsze masz zapewnioną mobilność. I to jest wygoda!

Wszystko, czego potrzebujesz

Masz jedną stałą miesięczną opłatę, a w niej niezbędne usługi – od ubezpieczenia, przez naprawy i przeglądy, aż po pomoc w przypadku szkody. Gdy umowa się kończy, po prostu zwracasz auto do dealera i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

Wszystko w stałej opłacie miesięcznej
  • Płacisz stałą miesięczną opłatę i wygodnie korzystasz z firmowego auta.
  • W ramach jednej umowy finansowej masz uwzględnione ubezpieczenie, naprawy, przeglądy, assistance, kompleksową pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze, a także zakup i serwis opon.
  • Umowa się kończy – zwracasz samochód i możesz wziąć kolejny w ramach nowej umowy NAJMU.

ZALETY NAJMU:

Przewidywalne koszty

Czas trwania umowy od roku do aż czterech lat

Pełna obsługa serwisowa i ubezpieczenie komunikacyjne

Maksymalny komfort – wszystkim zajmiemy się za Ciebie

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

MARKA
NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Krok 1 - wybierz markę, która Cię interesuje:
Krok 2 - podaj dane do kontaktu:
Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.