Volkswagen California Beach front

Volkswagen Samochody Dostawcze. NAJEM

Najem dla Klienta indywidualnego
niebieski Volkswagen California Beach z boku
Spokój i koszty pod kontrolą

Jeździsz nowym autem Volkswagen Samochody Dostawcze i nie przejmujesz się kosztami napraw, przeglądów czy ubezpieczenia samochodu. Wszystkie dodatkowe usługi masz już zapewnione w stałej miesięcznej opłacie. Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

Volkswagen Samochody Dostawcze w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nowym Volkswagenem.
  • Wszelkie koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w stałej miesięcznej opłacie.
  • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena Samochody Dostawcze i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

NAJEM dla Klienta indywidualnego to obok leasingu KLASYCZNEGO i JAK ABONAMENT jedno z rozwiązań finansowych, z których możesz skorzystać, jeśli potrzebujesz do domu nowego modelu Volkswagen Samochody Dostawcze. Jest wygodne i komfortowe, bo możesz jeździć dużym samochodem i nie martwić się o zaplanowane zakupy czy domowy budżet. Ponieważ wraz z NAJMEM otrzymujesz stałą miesięczną opłatę, którą możesz idealnie w niego wpasować.

A dlaczego warto wybrać ten rodzaj finansowania, kupując rodzinne auto Volkswagen Samochody Dostawcze? Ponieważ w miesięczne stałe opłaty masz wliczone wszystko, czego potrzebuje Twój samochód w razie ewentualnych usterek czy awarii. Wówczas nieodpłatnie zajmujemy się twoim pojazdem w ramach ubezpieczenia i gwarancji. Ty natomiast w przypadku dłuższej naprawy, otrzymujesz auto zastępcze. Nie masz więc problemu typu, że nie masz czym pojechać na zakupy, czy też zawieźć dzieci do szkoły. Cały czas korzystasz z samochodu i nie tracisz mobilności. Warto o tym pamiętać, dobierając odpowiednie finansowanie.

NAJEM dla Klienta indywidualnego to wygoda i bezpieczeństwo. W swoją miesięczną ratę masz wliczone: pełen serwis, ubezpieczenie komunikacyjne, assistance, auto zastępcze, zarządzanie szkodami, a nawet serwis opon. Czyli absolutnie nic nie musisz załatwiać samodzielnie, możesz swobodnie jeździć swoim dostawczym autem, a wszystko inne masz opłacone. Na koniec umowy zwracasz samochód i od razu możesz wybrać nowszy model z opłatą miesięczną i nową umową wynajmu długoterminowego.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.