Volkswagen California Beach front

Volkswagen Samochody Dostawcze. NAJEM

Najem dla Klienta indywidualnego
niebieski Volkswagen California Beach z boku
Spokój i koszty pod kontrolą

Jeździsz nowym autem Volkswagen Samochody Dostawcze i nie przejmujesz się kosztami napraw, przeglądów czy ubezpieczenia samochodu. Wszystkie dodatkowe usługi masz już zapewnione w stałej miesięcznej opłacie. Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

Volkswagen Samochody Dostawcze w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nowym Volkswagenem.
  • Wszelkie koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w stałej miesięcznej opłacie.
  • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena Samochody Dostawcze i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Korzystanie z nowego samochodu dostawczego nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Sposobem na to jest NAJEM Volkswagen Samochody Dostawcze dla Klienta indywidualnego. Umożliwia on jazdę nowym autem już od zerowej opłaty początkowej. Jeśli chcesz, możesz natomiast wpłacić do 10% wartości samochodu na początku umowy, by obniżyć miesięczną opłatę.

NAJEM Volkswagen Samochody Dostawcze to również sposób na to, by zapomnieć o wszelkich kwestiach związanych z eksploatacją pojazdu. Ubezpieczenie, serwisowanie, assistance, wsparcie w likwidacji szkód, auto zastępcze – to wszystko uwzględnione jest w jednej, niezmiennej przez cały okres umowy, opłacie miesięcznej.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.