biały Volkswagen ID.3

Volkswagen. NAJEM

NAJEM dla Klientów indywidualnych
wnętrze Volkswagen ID.3
Spokój i koszty pod kontrolą

Jeździsz nowym Volkswagenem i nie przejmujesz się kosztami napraw, przeglądów czy ubezpieczenia samochodu. Wszystkie dodatkowe usługi masz już zapewnione w stałej miesięcznej opłacie. Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

Volkswagen w NAJMIE dla konsumentów

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nowym Volkswagenem
  • Wszelkie koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w stałej miesięcznej opłacie
  • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz Volkswagena i bierzesz kolejnego w ramach nowej umowy

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Wynajem długoterminowy samochodów Volkswagen to doskonały sposób na jazdę nowym samochodem dla osób fizycznych. To również gwarancja spokoju i pewności kosztów użytkowania. W tym rodzaju finansowania możesz cały czas jeździć nowym samochodem, wymieniając auto nawet co 2 lata.

Wybierasz interesujący Cię model z bogatej gamy aut marki Volkswagen. Czy ma to być auto miejskie, kompaktowe, elegancka limuzyna, nowoczesny crossover, przestronny i wszechstronny SUV czy rodzinny minivan, w gamie Volkswagena znajdziesz odpowiedni model dostępny w NAJMIE dla klientów indywidualnych.

Na rozpoczęcie umowy, możesz wnieść opłatę początkową w wysokości do 10% wartości pojazdu, by obniżyć miesięczne opłaty. Miesięczna opłata pokrywa różnorodne usługi związane z korzystaniem z samochodu dla osób fizycznych. Są to takie elementy, jak np. ubezpieczenie, serwisowanie, pomoc w likwidacji szkód czy samochód zastępczy. Masz gwarancję, że opłata nie wzrośnie, gdyż jest stała przez cały okres umowy. Wynajem długoterminowy samochodów Volkswagen to oferta kompleksowa, pozwalająca zachować pełną kontrolę nad kosztami związanymi z korzystaniem z nowego samochodu.

Czas trwania umowy możesz ustalić na okres od 2 do 4 lat. Na zakończenie okresu finansowania zwracasz auto i możesz wybrać kolejne w ramach nowej umowy. Dzięki temu masz możliwość jazdy cały czas nowym samochodem.

Jeżeli chcesz sprawdzić, ile może kosztować miesięczna opłata za nowego Volkswagena w kompleksowej ofercie wynajmu długoterminowego, skorzystaj z dostępnego na stronie kalkulatora NAJMU. Możesz ustawić parametry takie, jak wysokość opłaty początkowej, czas trwania umowy i roczny limit przebiegu, by przekonać się, jak wpływają one na wysokość miesięcznej opłaty.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.