biały Volkswagen ID.3

Volkswagen. NAJEM

NAJEM dla Klientów indywidualnych
wnętrze Volkswagen ID.3
Spokój i koszty pod kontrolą

Jeździsz nowym Volkswagenem i nie przejmujesz się kosztami napraw, przeglądów czy ubezpieczenia samochodu. Wszystkie dodatkowe usługi masz już zapewnione w stałej miesięcznej opłacie. Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

Volkswagen w NAJMIE dla konsumentów

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nowym Volkswagenem
  • Wszelkie koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w stałej miesięcznej opłacie
  • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz Volkswagena i bierzesz kolejnego w ramach nowej umowy

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Potrzebujesz nowego rodzinnego Volkswagena, ale nie chcesz go kupować? I wcale nie musisz. Mamy dla Ciebie rozwiązanie finansowe, które nie tylko pozwoli Ci na użytkowanie samochodu przez kilka lat przy opłacaniu miesięcznych stałych opłat, ale także zwolni z załatwiania spraw, które dotyczą auta. Wynajem długoterminowy samochodów Volkswagen dla osób fizycznych gwarantuje, że Twoim samochodem w razie nieoczekiwanego zdarzenia zajmiemy się my. Twoje auto naprawimy w naszym serwisie, a na czas ewentualnej dłuższej naprawy udostępnimy Ci auto zastępcze. Po prostu zadbamy o Twoją nieprzerwaną mobilność w każdej chwili. To ważne, bo każdego dnia musisz zawieźć dzieci do szkoły, pojechać do pracy czy zrobić zakupy – jest wiele spraw, które o wiele sprawniej załatwisz, jeżdżąc nowym modelem Volkswagena.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z oferty? Po prostu wybrać NAJEM auta dla Klientów Indywidualnych i samochód, a następnie kilka parametrów, na podstawie których obliczona zostanie Twoja miesięczna stała opłata. W nią wliczone będą od razu najważniejsze usługi, takie jak: pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, obsługa serwisowa, assistance, zarządzanie szkodami, samochód zastępczy czy serwis opon jako opcja. To sprawia, że nie musisz szukać ani ubezpieczyciela, ani serwisu, martwić się autem zastępczym w razie awarii Twojego itp. Wszystkie sprawy są już opłacone i załatwiane przez nas. Ty cały czas jesteś mobilny(-lna) i nie martwisz się sprawami związanymi z samochodem.

Swoje opłaty miesięczne możesz obliczyć w kalkulatorze finansowym dostępnym na naszej stronie internetowej. Bez wychodzenia z domu możesz zaznaczyć wybrane wartości parametrów i oszacować opłaty. Wybierasz czas umowy: 24-48 mies., opłatę początkową: 0-10% wartości samochodu oraz przebieg roczny: 10 tys.-40 tys. km. Obliczona zostanie Twoja opłata miesięczna z wliczonymi już usługami, o których mowa wyżej. Jeśli chcesz nieco zmniejszyć swoje opłaty wynajmu długoterminowego samochodów Volkswagen dla osób fizycznych, możesz zmienić nieco parametry. Na przykład nawet minimalna opłata początkowa obniży opłatę miesięczną.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.