CUPRA Formentor z boku

CUPRA. NAJEM

Najem dla firm
czarna CUPRA Leon bok
Spokój i kontrola firmowych kosztów

Jeździsz firmową CUPRĄ i nie musisz martwić się jej serwisowaniem, naprawami, ubezpieczeniem czy zakupem opon. W jednej stałej miesięcznej opłacie masz wszystko, czego potrzebujesz: ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze bez limitu, zarządzanie szkodami, rekomendujemy także opony. Na koniec finansowania zwracasz auto i wybierasz kolejne w ramch nowej umowy.

NAJEM

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz CUPRY do codziennej pracy w firmie.
  • W opłacie są już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, rekomendujemy także opony wraz z wymianą i przechowywaniem.
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu CUPRY i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Wynajem długoterminowy CUPRA to wygoda, przewidywalność i spokój. Przejrzysta konstrukcja NAJMU sprawia, że jest to dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie kompleksowe i przewidywalne rozwiązania. Stała opłata miesięczna przez cały okres umowy ułatwia planowanie firmowych kosztów związanych z korzystaniem z pojazdu.

Decydując się na wynajem długoterminowy CUPRA, nie musisz przejmować się takimi kwestiami, jak np. ubezpieczenie, serwisowanie, a jeżeli się na to zdecydujesz, także poszukiwanie nowych opon. Możesz bowiem zdecydować się na uwzględnienie usługi wymiany i przechowywania opon w opłacie miesięcznej. Ponadto masz w niej assistance, pomoc w przypadku szkody, a także samochód zastępczy.

W ramach oferty NAJMU możesz zdecydować się na dowolne modele z gamy marki CUPRA. Wśród nich jest budzący wyjątkowe emocje Formentor. To samochód, który od premiery cieszy się dużym zainteresowaniem i przyciąga spojrzenia. Ciekawą propozycję stanowi również CUPRA Leon, czyli model, który stanowi swoisty wzór sportowego auta kompaktowego.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.