CUPRA Formentor z boku

CUPRA. NAJEM

Najem dla firm
czarna CUPRA Leon bok
Spokój i kontrola firmowych kosztów

Jeździsz firmową CUPRĄ i nie musisz martwić się jej serwisowaniem, naprawami, ubezpieczeniem czy zakupem opon. W jednej stałej miesięcznej opłacie masz wszystko, czego potrzebujesz: ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze bez limitu, zarządzanie szkodami, a opcjonalnie także opony. Na koniec finansowania zwracasz auto i wybierasz kolejne w ramch nowej umowy.

NAJEM

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz CUPRY do codziennej pracy w firmie.
  • W opłacie są już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, a opcjonalnie także opony wraz z wymianą i przechowywaniem.
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu CUPRY i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

NAJEM to stała opłata miesięczna, w której zawarte są już ubezpieczenie komunikacyjne, serwis, assistance, zarządzanie szkodami, auto zastępcze czy serwis opon (opcjonalnie). Jest to wygodne rozwiązanie – w razie problemów my zajmujemy się Twoim samochodem, a w razie gdyby musiał dłużej zostać w serwisie, zapewniamy Ci auto zastępcze. Po prostu dbamy o to, byś zawsze był(a) mobilny(-na).

Dla biznesu przygotowaliśmy wygodne rozwiązanie, jakim jest NAJEM – szczególnie mile widziany, w przypadku gdy nie chcesz kupować samochodu. Potrzebujesz go do firmy, ale ważniejsze jest dla Ciebie bezproblemowe długoletnie użytkowanie, a to zapewnia Najem długoterminowy samochodów CUPRA. Oczywiście jeśli wolisz albo musisz wymieniać samochody, możesz podpisywać umowy NAJMU na 2 lata – taki jest minimalny czas trwania umowy.

Opłaty miesięczne Najmu długoterminowego samochodów CUPRA możesz obliczyć samodzielnie, nie wychodząc z domu. To jest narzędzie, które przygotowaliśmy, aby można było oszacować opłaty i dostosować je do swoich potrzeb – tak by wpasowały się idealnie w Twój budżet. W kalkulatorze trzeba wybrać okres trwania umowy, opłatę początkową – gdy ma wystąpić – a także oszacować, ile rocznie pokona się kilometrów. Te parametry składają się na miesięczne opłaty.

Dobrze jest móc korzystać z wybranego przez siebie u dealera nowego modelu CUPRYi mieć w miesięcznej opłacie uwzględnione najważniejsze dla samochodu usługi. Nie musisz poświęcać cennego czasu na wybieranie ubezpieczenia czy serwisu. Masz to wszystko załatwione przez nas na cały czas użytkowania samochodu podczas trwania umowy. Nie musisz niczego przedłużać ani nic dopłacać – obowiązuje Cię opłata w wysokości ustalonej przy podpisywaniu kontraktu. W razie ewentualnych pytań, nasi doradcy służą pomocą.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.