tył zielonego SEAT-a Ateci

SEAT. Leasing JAK ABONAMENT

Leasing Moc Niskich Rat
wnętrze SEAT
Elastyczne rozwiązanie

Lubisz wygodne i elastyczne rozwiązania finansowe. Jeździsz więc nowym firmowym SEAT-em, płacąc ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM, a dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy go wykupić czy wybrać kolejne auto w ramach nowej umowy. Zachowujesz więc pełną swobodę decyzji.

spłacana część SEAT-a w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu SEAT-a i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

SEAT Leasing Moc Niskich Rat to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą mieć nowe auto, ale zależy im również na niskiej miesięcznej racie. Dzięki temu, że w trakcie trwania umowy nie spłacasz całkowitej wartości pojazdu, a jedynie część, czyli przewidywaną utratę jego wartości, korzystasz ze znacznie niższych rat niż w tradycyjnym finansowaniu.

Jeżeli chcesz móc często zmieniać samochód na nowy, SEAT Leasing Moc Niskich Rat to również dobry wybór, gdyż na zakończenie umowy możesz po prostu zwrócić samochód i wybrać kolejny z nowym finansowaniem. Opcja zwrotu jest gwarantowana w umowie. Jeśli jednak zdecydujesz, że chcesz dłużej jeździć wybranym SEAT-em i wykupić użytkowany egzemplarz na własność – również masz taką możliwość.

Aby sprawdzić, na jakim poziomie mogą być miesięczne raty leasingowe w ofercie SEAT Leasing Moc Niskich Rat, przygotowaliśmy specjalne narzędzie, które w przejrzysty sposób to oblicza. Kalkulator leasingu SEAT-a na podstawie takich parametrów, jak czas trwania umowy, wysokość opłaty początkowej i roczny limit kilometrów, wskazuje na jaką ratę możesz liczyć dla wybranego modelu SEAT-a.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.