Ty potrzebujesz większej swobody w biznesie

My oferujemy niższe raty w leasingu JAK ABONAMENT
Więcej na inwestycje, innowacje i firmowe wydatki!

Twoja firma ma swoje potrzeby. To absolutnie zrozumiałe. Dlatego myśląc o nowym firmowym samochodzie, możesz skorzystać z finansowania z ratami dużo niższymi niż w tradycyjnym leasingu i przeznaczyć większe środki np. na rozwój firmy.

Niskie raty i wybór na koniec umowy

W leasingu JAK ABONAMENT nie spłacasz całej wartości samochodu, a tylko jego przewidywaną utratę wartości w czasie trwania umowy. Na koniec finansowania możesz wziąć kolejne auto w ramach nowej umowy i dalej korzystać z niższych rat lub też je wykupić – w zależności od tego, co w danej chwili będzie dla Ciebie korzystniejsze.

Leasing JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?
  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wygospodarować dodatkowe środki na firmę lub na zupełnie inne potrzeby.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Opłata wstępna już od 0 zł

Raty niższe niż w tradycyjnym leasingu

Okres leasingowania: 2-4 lata

Zakończenie umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania nowego samochodu i dostosuj wysokość miesięcznej raty do firmowego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

MARKA
NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Krok 1 - wybierz markę, która Cię interesuje:
Krok 2 - podaj dane do kontaktu:

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Decydując się na leasing samochodu dla firm, możesz oczekiwać niskich całkowitych kosztów finansowania, niskiej miesięcznej raty i elastycznej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb oferty. To wszystko znajdziesz w ofercie Volkswagen Financial Services dzięki leasingowi JAK ABONAMENT lub leasingowi KLASYCZNEMU. Dzięki szerokiej gamie modelowej poszczególnych marek Grupy Volkswagen, znajdziesz nie tylko wymarzony samochód, ale także dopasujesz pod niego finansowanie.

Możesz samodzielnie sprawdzić, ile może kosztować finansowanie Twojego wymarzonego samochodu. Skorzystaj z kalkulatora leasingu samochodowego i oblicz ratę leasingu na wybrane modele. Korzystając z intuicyjnych suwaków, przekonaj się, jak może się ona zmienić w zależności od wysokości opłaty wstępnej, czasu trwania umowy czy rocznego limitu kilometrów.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.