Audi Perfect Rent

NAJEM dla firm
Spokój i kontrola firmowych kosztów

Masz stałą miesięczną opłatę za użytkowanie swojego Audi, w której są już uwzględnione serwisowanie auta, ubezpieczenie, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze, rekomendujemy również opony. W ten sposób możesz komfortowo i bez stresu jeździć swoim Audi, a później je zwrócić i wymienić na nowe – w ramach kolejnej umowy.

Audi Perfect Rent

Audi Perfect Rent

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz Audi do codziennej pracy w firmie.
  • W opłacie są już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, rekomendujemy także opony wraz z wymianą i przechowywaniem.
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Audi i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Wynajem długoterminowy Audi dla firm pozwala na przejrzystych i korzystnych zasadach jeździć nowym Audi i skupić się po prostu na czerpaniu przyjemności z obcowania z samochodem tej marki. W Audi Perfect Rent nie musisz pamiętać o ubezpieczeniu czy wykupieniu pakietów serwisowych, a w razie szkody uzyskasz wszelką potrzebną pomoc i auto zastępcze. To wszystko masz uwzględnione w ramach jednej miesięcznej opłaty.

Decydując się na wynajem długoterminowy Audi, zyskujesz również przewidywalność kosztów związanych z samochodem. Opłata miesięczna w Audi Perfect Rent jest stała na cały okres umowy. Dzięki temu możesz łatwiej planować budżet firmy, znając dokładnie wysokość miesięcznych opłat oraz okres trwania umowy.

Na zakończenie okresu finansowania po prostu zwracasz auto do salonu i nie musisz zastanawiać się nad jego ewentualnym wykupem, czy też dalszą odsprzedażą. Po zwrocie samochodu możesz już szukać kolejnego auta dla swojej firmy, które możesz wziąć w ramach nowej umowy. Dla tych, którzy chcą regularnie wymieniać samochód na nowy i zawsze jeździć autem salonowym, wynajem długoterminowy Audi to optymalne rozwiązanie.

W ofercie Audi Perfect Rent znajdziesz szeroką gamę modelową Audi i możesz wybrać odpowiednie dla swojej firmy auto. Bez względu na to, czy szukasz kompaktowego, uniwersalnego samochodu z przeznaczeniem przeważnie do miejskiej jazdy, komfortowej i eleganckiej limuzyny czy prestiżowego i wygodnego SUV-a, możesz skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego Audi.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.