Audi Perfect Rent

NAJEM dla firm
Spokój i kontrola firmowych kosztów

Masz stałą miesięczną opłatę za użytkowanie swojego Audi, w której są już uwzględnione serwisowanie auta, ubezpieczenie, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze, a opcjonalnie nawet opony. W ten sposób możesz komfortowo i bez stresu jeździć swoim Audi, a później je zwrócić i wymienić na nowe – w ramach kolejnej umowy.

Audi Perfect Rent

Audi Perfect Rent

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz Audi do codziennej pracy w firmie.
  • W opłacie są już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, a opcjonalnie także opony wraz z wymianą i przechowywaniem.
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Audi i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Nowe Audi jest w Twoim zasięgu z finansowaniem w postaci NAJMU. Wynajem długoterminowy samochodów Audi sprawia nie tylko, że jeździsz nowym firmowym modelem wybranego przez siebie Audi, ale także nie przejmujesz się załatwianiem wszystkich niezbędnych spraw związanych z użytkowaniem auta. Nie musisz ich załatwiać, ponieważ zapewniamy to wszystko w ramach opłaty miesięcznej – w nią masz wliczone najważniejsze usługi związane z używaniem auta, ale o tym za chwilę.

Na czym polega NAJEM samochodu? Wynajem wszystkich samochodów marek Grupy Volkswagen, także marki Audi, jest to rozwiązanie finansowe, dzięki któremu korzystanie z auta jest niezwykle wygodne. Nie musisz kupować samochodu, bo też bycie właścicielem nie dla każdego jest priorytetem, nie musisz zajmować się ubezpieczeniem innymi kwestiami. Wynajem długoterminowy samochodów Audi polega na tym, że w stałych miesięcznych ratach masz już uwzględnione takie usługi, jak: ubezpieczenie, pomoc serwisu, assistance, zarządzanie szkodami, auto zastępcze, a nawet opcjonalnie serwis opon. Oszczędzasz czas na szukanie najlepszych rozwiązań. W razie potrzeby to my zajmiemy się Twoim Audi. Co równie istotne wszystko jest zapewnione do końca Twojej umowy – nie musisz np. przedłużać ubezpieczenia na kolejny rok. Jest to niezwykle wygodna opcja.

NAJEM samochodu marki Audi to opłata początkowa od 0 do 10% wartości Twojego nowego Audi, 2, 3 lub 4 lata trwania umowy, a na koniec zwrot samochodu do dealera i wymiana na nowszy model w ramach kolejnej umowy. Aby obliczyć, ile miesięcznie będziesz płacić, wejdź na kalkulator finansowania i wybierz 3 parametry: czas NAJMU, opłatę początkową i limit kilometrów (szacunek na rok).

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.