Ty chcesz mieć więcej za mniej

My oferujemy finansowanie JAK ABONAMENT
Więcej na pasje, marzenia i codzienne przyjemności!

Kredyt na samochód nie musi Cię ograniczać, jeśli korzystasz z finansowania z ratami dużo niższymi niż tradycyjnym kredycie. Co więc lubisz najbardziej, oczywiście poza jazdą nowym samochodem? Coś na pewno wymyślisz.

Niskie raty i wybór na koniec umowy

W kredycie JAK ABONAMENT nie spłacasz całej wartości samochodu, a tylko jego przewidywaną utratę wartości w czasie trwania umowy. Na koniec finansowania możesz wziąć kolejne auto w ramach nowej umowy i dalej korzystać z niższych rat. Możesz też spłacić pozostałą wartość samochodu – jednorazowo lub w dogodnych ratach. To już Twoja decyzja.

Kredyt JAK ABONAMENT

Jak działa kredyt JAK ABONAMENT?
  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta w czasie trwania umowy.
  • Mając niższe raty, możesz zainwestować w swoje pasje i realizować życiowe plany.
  • Dopiero na koniec umowy decydujesz, czy bierzesz nowy samochód w ramach nowej umowy czy spłacasz ten, którym aktualnie jeździsz – jednorazowo lub w ratach.
  • Możesz często wymieniać auto na nowe.

ZALETY KREDYTU JAK ABONAMENT

Wkład własny już od 0 zł

Większa kontrola wydatków z niższą miesięczną ratą

Okres kredytowania: 2-4 lata

Zakończenie umowy: wybór nowego auta lub spłata – jednorazowa lub w ratach

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania nowego samochodu i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

MARKA
NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Krok 1 - wybierz markę, która Cię interesuje:
Krok 2 - podaj dane do kontaktu:

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Finansowanie nowego auta dla klientów indywidualnych jest teraz bardziej dostępne niż kiedykolwiek. Kredyt na auto to już nie tylko klasyczne rozwiązanie polegające na sprzedaży samochodu na raty w celu spłacenia całkowitej wartości pojazdu. W finansowaniu aut marek wchodzących w skład Grupy Volkswagen możesz mieć auto jak na raty przy bardzo niskich opłatach miesięcznych.

W ofercie finansowej Volkswagen Financial Services znajdziesz m.in. kredyt JAK ABONAMENT, w którym nie musisz spłacać całkowitej wartości samochodu, by jeździć autem salonowym. W ofercie JAK ABONAMENT spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości wybranego samochodu w czasie trwania finansowania. Taka konstrukcja przekłada się na raty znacznie niższe niż w tradycyjnym kredycie. Masz auto jak na raty, ale w bardzo atrakcyjnej opcji. Dzięki temu nie musisz wcale angażować dużej ilości gotówki, by jeździć nowym samochodem. Zwłaszcza, że oferta dostępna jest już nawet z zerowym wkładem własnym. Opcjonalnie możesz wnieść na początek umowy nawet do 35% wartości początkowej wybranego modelu.

Kredyt JAK ABONAMENT to nie tylko brak konieczności angażowania dużej ilości gotówki oraz możliwość jazdy nowym samochodem przy bardzo atrakcyjnej miesięcznej opłacie. To także możliwość podjęcia decyzji o tym, co chcesz dalej zrobić z samochodem dopiero na zakończenie umowy. Masz możliwość spłacenia pozostałej wartości pojazdu i wykupienia go na własność, by jeździć nim, jak długo zechcesz. Możesz jednak także zwrócić auto i wybrać nowe w kolejnym finansowaniu. Dzięki temu zawsze możesz jeździć nowym autem.

Klienci decydujący się na kredyt na auto, mogą też chcieć w ten sposób wykupić samochód, którym będą jeździć przez długi czas. W takiej sytuacji nie muszą wcale dysponować gotówką, by pokryć całkowitą wartość pojazdu. Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest klasyczne finansowanie nowego auta. Pozwala ono rozłożyć samochód na raty na dogodny okres czasu, po wniesieniu opłaty na początku umowy. Wysokość wkładu własnego, jaki możesz wnieść wynosi – w zależności o marki – nawet od 0% do 50% wartości, a resztę wartości pojazdu spłacić w ratach przez od 1 do 5 lat. Wybór oferty klasycznej powinni rozważyć również klienci, którzy zamierzają pokonywać duże przebiegi. W tym finansowaniu nie ustalasz bowiem rocznego limitu kilometrów.

Bez względu na to, która opcja finansowania jest Ci bliższa, masz możliwość szybkiego i łatwego obliczenia wysokości miesięcznej raty kredytu. Z pomocą przychodzi kalkulator kredytu samochodowego. Określając parametry takie jak czas trwania umowy i wysokość wkładu własnego, a w ofercie kredyt JAK ABONAMENT także roczny limit przebiegu, przekonasz się, jaką ratę możesz uzyskać na nowy samochód.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.