Ty chcesz mieć więcej za mniej

My oferujemy finansowanie JAK ABONAMENT
Więcej na pasje, marzenia i codzienne przyjemności!

Kredyt na samochód nie musi Cię ograniczać, jeśli korzystasz z finansowania z ratami dużo niższymi niż tradycyjnym kredycie. Co więc lubisz najbardziej, oczywiście poza jazdą nowym samochodem? Coś na pewno wymyślisz.

Niskie raty i wybór na koniec umowy

W kredycie JAK ABONAMENT nie spłacasz całej wartości samochodu, a tylko jego przewidywaną utratę wartości w czasie trwania umowy. Na koniec finansowania możesz wziąć kolejne auto w ramach nowej umowy i dalej korzystać z niższych rat. Możesz też spłacić pozostałą wartość samochodu – jednorazowo lub w dogodnych ratach. To już Twoja decyzja.

Kredyt JAK ABONAMENT

Jak działa kredyt JAK ABONAMENT?
  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta w czasie trwania umowy.
  • Mając niższe raty, możesz zainwestować w swoje pasje i realizować życiowe plany.
  • Dopiero na koniec umowy decydujesz, czy bierzesz nowy samochód w ramach nowej umowy czy spłacasz ten, którym aktualnie jeździsz – jednorazowo lub w ratach.
  • Możesz często wymieniać auto na nowe.

ZALETY KREDYTU JAK ABONAMENT

Wkład własny już od 0 zł

Większa kontrola wydatków z niższą miesięczną ratą

Okres kredytowania: 2-4 lata

Zakończenie umowy: wybór nowego auta lub spłata – jednorazowa lub w ratach

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania nowego samochodu i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

MARKA
NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Krok 1 - wybierz markę, która Cię interesuje:
Krok 2 - podaj dane do kontaktu:
Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.