zielona Škoda Enyaq Coupe

Škoda. NAJEM

Škoda Najem All Inclusive dla firm
złota Škoda Kamiq
Spokój i kontrola firmowych kosztów

Jeździsz firmową Škodą i nie przejmujesz się kosztami serwisowania przeglądów czy ubezpieczenia. Masz jedną stałą miesięczną opłatę, w której jest już ubezpieczenie, serwis, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze i opcjonalnie opony. Po prostu korzystasz z auta, aby po 2, 3 lub 4 latach je zwrócić i wybrać nowe – w ramach kolejnego kontraktu.

Škoda w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz Škody do codziennej pracy w firmie.
  • W opłacie są już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, rekomendujemy także opony wraz z wymianą i przechowywaniem.
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Škody i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jeżeli cenisz sobie przewidywalność kosztów firmowych związanych z samochodem, oczekujesz kompleksowej oferty oraz chcesz cały czas jeździć nowym samochodem - Škoda NAJEM All Inclusive to bardzo atrakcyjna propozycja dla Twojej firmy.

W ramach oferty Škoda NAJEM All Inclusive nie musisz przejmować się praktycznie niczym innym, jak dolewanie paliwa (lub ładowanie akumulatorów) i możesz po prostu cieszyć się jazdą. Nie dotyczą Cię takie elementy, jak pamiętanie o wykupieniu pakietu serwisowego, zakupie czy odnowieniu polisy ubezpieczeniowej. Co więcej, w sytuacjach awaryjnych masz pełną pomoc w likwidacji ewentualnych szkód, a jednocześnie korzystasz z samochodu zastępczego. To wszystko uwzględnione jest w ramach jednej miesięcznej opłaty.

Dzięki tej ofercie, nie musisz również zastanawiać się, co zrobisz z samochodem po zakończeniu umowy. Wszystko dlatego, że na koniec po prostu zwracasz samochód do dealera. A Ty? Masz już możliwość wybrania innego, nowego samochodu z nowym finansowaniem.

Interesuje Cię oferta Škoda NAJEM All Inclusive? Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź kalkulator wynajmu długoterminowego dostępny na stronie internetowej. Pozwala on, po określeniu oczekiwanego czasu trwania umowy i rocznego limitu kilometrów, poznać wysokość miesięcznej opłaty za NAJEM. Pamiętaj, że możesz ją obniżyć, decydując się na wniesienie opłaty początkowej w wysokości do 10% wartości wybranego samochodu. Kalkulator wynajmu długoterminowego ułatwia również dokonywanie porównań ofert.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.