srebrny Volkswagen T-Roc

Volkswagen. Kredyt KLASYCZNY

tył białego Volkswagena T-Roc
Finansowanie KLASYCZNE

Masz finansowanie rozłożone nawet na 4 lata i przez ten czas korzystasz z niskich kosztów całkowitych kredytu. Spłacasz całą wartość swojego Volkswagena, a po zakończeniu umowy jeździsz nim tak długo, jak chcesz.

Volkswagen w kredycie KLASYCZNYM

Jak działa kredyt KLASYCZNY?

  • Korzystasz z finansowania KLASYCZNEGO z dłuższym okresem spłaty.
  • Masz niskie koszty całkowite kredytu.
  • Możesz dodatkowo obniżyć ratę, wnosząc wkład własny.
  • Spłacasz całą wartość auta, a po zakończeniu finansowania możesz go dalej użytkować lub podjąć decyzję o odsprzedaży.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY KREDYTU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Kredyt KLASYCZNY to dogodny sposób na zakup nowego samochodu przy niskich całkowitych kosztach finansowania. Na początku umowy wnosisz wkład własny w wysokości od 30 do 50% wartości wybranego pojazdu. Decydujesz o tym, czy chcesz umowę na 3 czy 4 lata. W klasycznym finansowaniu nie musisz przejmować się przebiegiem, bo umowa nie zawiera limitów w zakresie przejechanych kilometrów. Jest to zatem bardzo wygodny i przejrzysty sposób na to, by stać się posiadaczem nowego Volkswagena.

W ramach finansowania Volkswagen Kredyt KLASYCZNY możesz wybierać samochody z całej gamy modelowej marki Volkswagen. Znajdziesz tam zarówno mniejsze miejskie auta, jak up!, Polo czy miejski crossover T-Cross lub T-Roc, samochody kompaktowe, jak Golf czy Taigo aż po bardziej przestronne modele, jak Passat, Tiguan czy typowo rodzinny Touran. Po wybraniu pasującego Ci modelu, możesz sprawdzić wysokość miesięcznej raty, korzystając z kalkulatora kredytu samochodowego.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.