srebrny Volkswagen T-Roc

Volkswagen. Kredyt KLASYCZNY

tył białego Volkswagena T-Roc
Finansowanie KLASYCZNE

Masz finansowanie rozłożone nawet na 4 lata i przez ten czas korzystasz z niskich kosztów całkowitych kredytu. Spłacasz całą wartość swojego Volkswagena, a po zakończeniu umowy jeździsz nim tak długo, jak chcesz.

Volkswagen w kredycie KLASYCZNYM

Jak działa kredyt KLASYCZNY?

  • Korzystasz z finansowania KLASYCZNEGO z dłuższym okresem spłaty.
  • Masz niskie koszty całkowite kredytu.
  • Możesz dodatkowo obniżyć ratę, wnosząc wkład własny.
  • Spłacasz całą wartość auta, a po zakończeniu finansowania możesz go dalej użytkować lub podjąć decyzję o odsprzedaży.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY KREDYTU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen T-Cross skradł Twoje serce, ale w chwili obecnej nie masz pełnej kwoty na zakup? Kredyt EasyBuy pozwoli Ci użytkować samochód, jeśli wniesiesz wkład wynoszący od 30 do 50 procent wartości samochodu – w tym przypadku 30 procent to 29 517 zł*. Przy zaznaczeniu w kalkulatorze kredytu 36 miesięcy finansowania rata miesięczna wyniesie 2229 zł brutto RRSO 12,06%*. W przypadku tego kredytu nie ma limitu kilometrów. Jeśli więc zamierzasz dużo jeździć swoim nowym samochodem, jest to korzystna opcja.

Finansowanie KLASYCZNE, czyli Kredyt EasyBuy, ma takie zalety, że jego koszty są niskie, a po spłaceniu rat stajesz się właścicielem samochodu, ponieważ spłacasz go w całości. Gdy więc od początku wiesz, że Volkswagen to samochód na dłużej, opcja jest skrojona na miarę Twoich potrzeb.

Ratę możesz dostosować, zmieniając czas finansowania lub wysokość wkładu własnego. Wkład na poziomie 50% wartości samochodu bez zmiany okresu kredytu daje ratę w wysokości 1620 zł/mies. RRSO 12,06%*. Wygodny kalkulator kredytu pomoże dobrać ratę, a jeśli potrzebujesz wsparcia, pomocy udzielą z pewnością doradcy VW FS.

Kredyt EasyBuy to także finansowanie z niskimi kosztami i zerową prowizją. W miesięczną, stałą ratę wliczone jest ubezpieczenie komunikacyjne na pierwszy rok.

* Dane aktualne na dzień 1 czerwca 2022 r.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.