czarny SEAT Ateca

SEAT. NAJEM

NAJEM Dla firm
SUVy SEAT-a
Spokój i kontrola firmowych kosztów

O nic nie musisz się martwić, bo wszystkie kwestie związane z serwisowaniem SEAT-a, likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w jednej stałej miesięcznej opłacie. Możesz po prostu cieszyć się jazdą swoim nowym SEAT-em, a już po roku wymienić go na nowy – w ramach kolejnej umowy.

SEAT w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz SEAT-a do codziennej pracy w firmie.
  • W opłacie są już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, a opcjonalnie także opony wraz z wymianą i przechowywaniem.
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu SEAT-a i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nie musisz kupować samochodów do firmy, aby je użytkować. Zwłaszcza gdy potrzebujesz większej liczby aut, spróbuj skorzystać z NAJMU długoterminowego dla biznesu. Miesięczne opłaty są stałe i wpasują się w Twój budżet, a do tego opłacisz w nich najważniejsze usługi, takie jak ubezpieczenie czy serwis. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie – i ekonomiczne – ponieważ w razie ewentualnych podwyżek usług wliczonych w opłaty na rynku, Ty. Nie dopłacasz. Do końca umowy masz je zawarte w opłacie miesięcznej. Dzięki tym przewidywanym kosztom, możesz zaplanować firmowy budżet. Najem długoterminowy samochodów SEAT pozwala Ci nie dopłacać za: ubezpieczenie komunikacyjne, assistance, serwis, zarządzanie szkodami, samochód zastępczy i opony (opcja) – czyli wszystko, co niezbędne przy korzystaniu z samochodu. Po prostu niezależnie od okazji zapewniamy Ci mobilność.

Aby zobaczyć, jak w rzeczywistości będzie wyglądała Twoja rata nie musisz nawet wychodzić z domu. Przygotowaliśmy dla Ciebie przydatny i bardzo prosty kalkulator, który pomoże oszacować miesięczne opłaty. Każdy może na niego wejść i zaznaczyć na skali konkretne niezbędne parametry, żeby zobaczyć, ile wyniesie opłata. Należy wybrać liczbę miesięcy: od 12 do 48, wysokość opłaty wstępnej oraz roczny limit kilometrów (czyli określasz, ile kilometrów przez rok średnio pokonasz swoim SEAT-em): od 10 tys. do 50 tys.
W ten sposób kalkulator oszacuje Twoją opłatę. Pamiętaj, że są w nią już wliczone: ubezpieczenie, pełen serwis, assistance, samochód zastępczy, zarządzanie szkodami i opony (opcja).

Opłaty Najmu długoterminowego samochodów SEAT możesz dodatkowo dostosować do swoich potrzeb i zmienić. Na przykład jeśli wpłacisz choć 5% opłaty początkowej, obniżysz swoją opłatę. Jednak jeśli masz na oku inne inwestycje, nie jest to obligatoryjne – bez tej opłaty także otrzymasz finansowanie w postaci NAJMU. Koniec Twojej umowy to zwrot samochodu do salonu i wymiana na nowszy model SEAT-a.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.