czarny SEAT Ateca

SEAT. NAJEM

NAJEM Dla firm
SUVy SEAT-a
Spokój i kontrola firmowych kosztów

O nic nie musisz się martwić, bo wszystkie kwestie związane z serwisowaniem SEAT-a, likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w jednej stałej miesięcznej opłacie. Możesz po prostu cieszyć się jazdą swoim nowym SEAT-em, a już po roku wymienić go na nowy – w ramach kolejnej umowy.

SEAT w NAJMIE

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i używasz SEAT-a do codziennej pracy w firmie.
  • W opłacie są już uwzględnione ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody, rekomendujemy także opony wraz z wymianą i przechowywaniem.
  • Możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu i obniżyć miesięczną opłatę.
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz auto i bierzesz kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu SEAT-a i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Przewidywalność kosztów, kompleksowość oferty, ciekawe modele dostępnych samochodów – wynajem długoterminowy SEAT-a dla firm to atrakcyjna propozycja zwłaszcza dla tych przedsiębiorców, którzy cenią sobie swój czas i możliwość łatwego planowania budżetu na korzystanie z samochodu w firmie.

Wynajem długoterminowy SEAT-a pozwala cieszyć się jazdą nowym samochodem, bez konieczności przejmowania się takimi kwestiami, jak np. wykupienie pakietu serwisowego, odnawianiem i zakresem ubezpieczenia, czy ewentualnymi kwestiami związanymi z likwidacją szkód. Oferta daje również gwarancję mobilności, gdyż w ramach opłaty miesięcznej uwzględniony jest również samochód zastępczy.

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących kosztów wynajmu długoterminowego SEAT-a, skorzystaj z kalkulatora NAJMU, za pomocą którego określisz czas trwania umowy i roczny limit kilometrów dla wybranego przez Ciebie modelu. W ramach wyliczania raty, możesz sprawdzić też, o ile miesięczna opłata będzie niższa, jeżeli zdecydujesz się na wniesienie opłaty początkowej w wysokości do 10% wartości wybranego samochodu.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.