CUPRA Born bokiem

NAJEM

Najem dla Klienta indywidualnego
czarna CUPRA Formentor na parkingu
Spokój i koszty pod kontrolą

Chcesz mieć spokój i pełną kontrolę kosztów. Dlatego wybierasz finansowanie, w którym wszystkie kwestie związane z serwisowaniem auta, likwidacją szkód i zapewnieniem Ci pełnej mobilności masz już uwzględnione w jednej stałej miesięcznej opłacie. Jeździsz swoją CUPRĄ, a po zakończeniu finansowania zwracasz ją do salonu i w ramach nowej umowy bierzesz kolejną.

NAJEM

Jak działa NAJEM?

  • Płacisz jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nową CUPRĄ
  • Wszelkie koszty związane z serwisowaniem auta, jego naprawami likwidacją szkód i zapewnieniem Ci mobilności masz już uwzględnione w stałej miesięcznej opłacie
  • Aby dodatkowo obniżyć miesięczną opłatę, możesz wnieść opłatę początkową do 10% wartości samochodu
  • Gdy umowa się kończy, zwracasz CUPRĘ i bierzesz kolejną w ramach nowej umowy

ZALETY NAJMU

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu CUPRY i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Oferta NAJMU CUPRY dla Klientów indywidualnych skierowana jest do osób, które poszukują kompleksowe sposobu na jazdę nowym autem. Wszystkie kwestie, jak ubezpieczenie, serwisowanie, likwidacja szkód, naprawy czy auto zastępcze są wliczone w jedną, stałą opłatę miesięczną. Dzięki temu, po prostu skupiasz się na jeździe nową CUPRĄ i nie przejmujesz niczym innym.

Decydując się na NAJEM CUPRY dla Klientów indywidualnych, możesz wnieść opłatę początkową w wysokości do 10% wartości samochodu. Dzięki temu masz możliwość obniżenia miesięcznych opłat. Umowę możesz zawrzeć na okres od 1 do 4 lat. Oznacza to, że w tym finansowaniu możesz zmieniać CUPRĘ na nową nawet co roku!

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.