wnętrze SEAT Leon

SEAT. Leasing KLASYCZNY

Leasing Moc Niskich Kosztów
czerwony SEAT Arona
Finansowanie KLASYCZNE

Zamierzasz jeździć swoim SEAT-em przez dłuższy czas, dlatego spłacasz w ratach całą wartość samochodu, a później dalej go użytkujesz. Zależy Ci, aby firmowy wydatek rozłożyć na dłuższy czas – nawet na 5 lat, a bieżące środki inwestować w rozwój firmy.

SEAT w leasingu KLASYCZNYM

Jak działa leasing KLASYCZNY?

  • Masz finansowanie rozłożone na dłuższy czas – nawet na 5 lat.
  • Korzystasz z niskich kosztów całkowitych leasingu.
  • Na koniec umowy wykupujesz swojego SEAT-a już od 1% jego wartości.
  • Po wykupieniu jeździsz nim tak długo, jak chcesz.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu SEAT-a i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Leasing Moc Niskich Kosztów to rozwiązanie, które się opłaca. Oferujemy nowoczesne, komfortowe auta marki Seat, które gwarantują wygodną jazdę.

Wybierz auto, które spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź oferowany przez nas, perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb leasing. Seat to marka, która dostarcza niezwykle wydajne, eleganckie SUV-y. Samochody marki Seat z naszej oferty leasingowej są wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, wspierające bezpieczną jazdę. Dzięki naszej atrakcyjnej ofercie, możesz sprawdzić jak radzi sobie w miejskiej dżungli Seat Arona, który zgarnia nagrody za najlepszy design (Red Dot Design) lub Nowa Ibiza- ultrabezpieczny samochód miejski, który jest wyposażony w 6 poduszek powietrznych, aktywny tempomat i System kontroli odstępu Front Assist, system wykrywania zmęczenia i ogranicznik prędkości. Sprawdź wszystkie modele na leasing z bogatej oferty marki Seat.

Kalkulator leasingu samochodowego - dowiedz się więcej

Sprawdź nasz kalkulator leasingu samochodowego i umów się na rozmowę. Dowiesz się wszystkiego o okresie finansowania, wysokości miesięcznych rat, a także poznasz roczny limit kilometrów do wykorzystania, czyli poznasz wszystkie warunki umowy leasingowej. Ponadto uzyskasz informację o wysokości wpłaty wstępnej. Kalkulator leasingu samochodowego i kontakt z nami pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzję.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.