tył zielonego SEAT-a Ateci

SEAT Leon Sportstourer w leasingu

Leasing Moc Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie SEAT Leon Sportstourer w leasingu?

Już za 1 267 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 90 894 zł netto.

SEAT Leon Sportstourer
Elastyczne rozwiązanie

Lubisz wygodne i elastyczne rozwiązania finansowe. Jeździsz więc nowym firmowym SEAT-em, płacąc ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM, a dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy go wykupić czy wybrać kolejne auto w ramach nowej umowy. Zachowujesz więc pełną swobodę decyzji.

spłacana część SEAT-a w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

SEAT Leon Sportstourer to elegancki, funkcjonalny, komfortowy i dynamiczny samochód, idealny zarówno dla przedsiębiorców, singli jak i rodzin. Auto oferuje doskonałe prowadzenie, dużą przestronność wnętrza m.in. dzięki rozstawowi osi wynoszącemu 2686 mm, długości nadwozia 4642 mm, szerokości 1799 mm i pojemności bagażnika aż 620 litrów. W przypadku konieczności przewiezienia dużych gabarytów, po złożeniu oparcia tylnej kanapy, można uzyskać aż 1600 litrów przestrzeni bagażowej, co czyni ten model niezwykle wszechstronnym autem do różnych zastosowań.

SEAT Leon Sportstourer występuje z silnikami benzynowymi, w wersjach hybrydowych z tzw. miękką hybrydą (MHEV) lub hybrydą typu plug-in (PHEV) oraz z silnikiem wysokoprężnym. W bazowej odmianie oferuje moc 110 koni mechanicznych, a w najmocniejszej nawet 204 konie mechaniczne, co umożliwia sprint od 0 do 100 km/h w ok. 7,7 s. W zależności od wybranej jednostki silnikowej, auto może być zestawione z 6-biegową manualną skrzynią biegów i automatyczną 6- lub 7-biegową skrzynią DSG.

Decydując się na nowego SEAT-a Leona Sportstourera, możesz mieć samochód prosto z salonu w atrakcyjnej miesięcznej racie, która nie będzie stanowiła istotnego obciążenia budżetu firmy. Umożliwia to oferta leasing JAK ABONAMENT, gdzie opłaty za auto możesz traktować jak abonament na samochód. Finansowanie jest dostępne już z zerową wpłatą. Możesz także zdecydować się na opłatę wstępną w wysokości do 30% wartości auta, by później cieszyć się miesięcznymi ratami na minimalnym poziomie. Dopiero, kiedy leasing dobiega końca podejmujesz decyzję o tym, czy chcesz wykupić samochód na własność czy zwracasz go do salonu i z możliwością wzięcia nowego w ramach kolejnej oferty. Na podobnych zasadach nowego SEAT-a Leona Sportstourera mogą sfinansować klienci indywidualni, wybierając kredyt JAK ABONAMENT.

Dla klientów, którym zależy na częstej zmianie samochodu na nowy, ciekawą propozycją może okazać się również NAJEM. Jest to kompleksowa opcja, w ramach której po prostu korzystasz z auta, a na koniec okresu finansowania zwracasz go do salonu. NAJEM uwzględnia najważniejsze koszty związane z użytkowaniem i utrzymaniem pojazdu (np. ubezpieczenie, serwis) w ramach stałej miesięcznej opłaty.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.