srebrna Škoda Octavia Combi bok

Škoda. Kredyt KLASYCZNY

Škoda Kredyt KLASYCZNY
srebrna Škoda Kamiq bagażnik
Finansowanie KLASYCZNE

Zamierzasz jeździć Škodą przez dłuższy czas. Dlatego korzystasz z kredytu KLASYCZNEGO – z wkładem własnym (którą możesz obniżyć miesięczną ratę) oraz spłatą rozłożoną nawet na 4 lata. Gdy umowa się kończy, dalej cieszysz się swoją Škodą.

Škoda w kredycie KLASYCZNYM

Jak działa kredyt KLASYCZNY?

  • Korzystasz z finansowania KLASYCZNEGO z dłuższym okresem spłaty.
  • Masz niskie koszty całkowite kredytu.
  • Możesz dodatkowo obniżyć ratę, wnosząc wkład własny.
  • Spłacasz całą wartość auta, a po zakończeniu finansowania możesz go dalej użytkować lub podjąć decyzję o odsprzedaży.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY KREDYTU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Škody i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Wypróbuj narzędzie, jakim jest kalkulator kredytu. Dzięki niemu możesz dopasować swoją ratę kredytu Škoda Kredyt KLASYCZNY do indywidualnych oczekiwań. To przecież Ty najlepiej wiesz, ile możesz i przede wszystkim ile chcesz płacić miesięcznie za swój samochód. Najważniejsze, żeby zmieścić się w domowym budżecie.

Dzisiaj, żeby być właścicielem nowego, funkcjonalnego samochodu z gwarancją i pełnym pakietem przeglądów, nie musisz mieć całej gotówki na zakup. Wystarczy, że dysponujesz pewną kwotą, ponieważ umowa kredytowa wymaga wniesienia wkładu własnego. Wynosi on od 30 do 50% wartości samochodu. Im więcej wpłacisz na początku, tym niższe raty masz przez 36 lub 48 miesięcy – bo taki jest okres kredytowania. Jest to oferta bez limitu kilometrów, czyli Twoja rata jest wyliczana jedynie na podstawie wysokości wpłaty własnej i liczby miesięcy w umowie.

Dla klientów indywidualnych VW FS przygotował także Kredyt Niskich Rat. Dla przedsiębiorców Leasing Niskich Rat i Škoda Leasing KLASYCZNY.

Kamiq Superb Superb Combi Scala Karoq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.