srebrna Škoda Octavia Combi bok

Škoda. Kredyt KLASYCZNY

Škoda Kredyt KLASYCZNY
srebrna Škoda Kamiq bagażnik
Finansowanie KLASYCZNE

Zamierzasz jeździć Škodą przez dłuższy czas. Dlatego korzystasz z kredytu KLASYCZNEGO – z wkładem własnym (którą możesz obniżyć miesięczną ratę) oraz spłatą rozłożoną nawet na 4 lata. Gdy umowa się kończy, dalej cieszysz się swoją Škodą.

Škoda w kredycie KLASYCZNYM

Jak działa kredyt KLASYCZNY?

  • Korzystasz z finansowania KLASYCZNEGO z dłuższym okresem spłaty.
  • Masz niskie koszty całkowite kredytu.
  • Możesz dodatkowo obniżyć ratę, wnosząc wkład własny.
  • Spłacasz całą wartość auta, a po zakończeniu finansowania możesz go dalej użytkować lub podjąć decyzję o odsprzedaży.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY KREDYTU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Škody i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Najlepszy sposób na to, by sfinansować zakup nowej Škody na atrakcyjnych warunkach? Kredyt KLASYCZNY. Wybierz atrakcyjne finansowanie z niskimi całkowitymi kosztami.

Możesz rozłożyć spłatę wartości samochodu na 3 lub 4 lata i korzystać z niskich kosztów kredytu. Na początku wnosisz wkład własny w wysokości od 30% do 50% wartości samochodu. Im wyższy wkład własny, tym niższe raty miesięczne za samochód. To Ty decydujesz, jakie będą parametry umowy, a tym samym ostateczna wysokość rat.

Najlepszym sposobem na sprawdzenie, jaka jest potencjalna wysokość rat w kredycie KLASYCZNYM, to skorzystanie z kalkulatora kredytu. Pozwala on z łatwością porównać różnorodne parametry finansowania w zależności od wysokości wkładu własnego czy czasu trwania umowy. Ponadto kalkulator ułatwia porównanie wysokości rat dla różnych modeli Škody.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.