SEAT Ibiza na parkingu

SEAT. Kredyt JAK ABONAMENT

Kredyt Moc Niskich Rat
czerwony SEAT Ibiza z tyłu
Elastyczne finansowanie

Jeździsz nowym SEAT-em, mając raty niższe niż w kredycie KLASYCZNYM. Co ważne, o sposobie zakończenia umowy decydujesz dopiero pod koniec finansowania. Wtedy możesz wybrać: albo bierzesz kolejne auto w ramach nowej umowy, albo spłacasz wartość końcową samochodu i dalej go użytkujesz. Elastycznie.

spłacana część SEAT-a w kredycie JAK ABONAMENT

Jak działa kredyt JAK ABONAMENT?

  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta w czasie trwania umowy.
  • Mając niższe raty, możesz wybrać większe lub lepiej wyposażone auto.
  • Dopiero na koniec umowy decydujesz, czy bierzesz nowy samochód w ramach nowej umowy czy spłacasz ten, którym aktualnie jeździsz – jednorazowo lub w ratach.
  • Możesz często wymieniać auto na nowe.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY KREDYTU JAK ABONAMENT

Większa kontrola wydatków z niższą miesięczną ratą

Zakończenie umowy: wybór nowego auta, spłata jednorazowa lub w ratach

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu SEAT-a i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nowy samochód bez konieczności angażowania dużej ilości gotówki? A do tego w niskich miesięcznych ratach? Taki właśnie jest Kredyt Moc Niskich Rat. W finansowaniu JAK ABONAMENT spłacasz jedynie część wartości auta – jej przewidywaną utratę w czasie trwania umowy. Dzięki temu korzystasz z niskich rat.

W ramach finansowania SEAT-a możesz dodatkowo obniżyć swoje raty, wnosząc na początku umowy wkład własny w wysokości do 35%. Jednak nie musisz tego robić i możesz skorzystać z oferty nawet bez wkładu własnego.

Aby sprawdzić wysokość rat w ofercie SEAT Kredyt Moc Niskich Rat, udostępniamy na stronie internetowej kalkulator, który na podstawie określonych parametrów oblicza wysokość miesięcznego zobowiązania. Dzięki temu możesz łatwo porównać różne warianty oraz oferty dla różnych modeli.

Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.