SEAT Ibiza na parkingu

SEAT. Kredyt JAK ABONAMENT

Kredyt Moc Niskich Rat
czerwony SEAT Ibiza z tyłu
Elastyczne finansowanie

Jeździsz nowym SEAT-em, mając raty niższe niż w kredycie KLASYCZNYM. Co ważne, o sposobie zakończenia umowy decydujesz dopiero pod koniec finansowania. Wtedy możesz wybrać: albo bierzesz kolejne auto w ramach nowej umowy, albo spłacasz wartość końcową samochodu i dalej go użytkujesz. Elastycznie.

spłacana część SEAT-a w kredycie JAK ABONAMENT

Jak działa kredyt JAK ABONAMENT?

  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta w czasie trwania umowy.
  • Mając niższe raty, możesz wybrać większe lub lepiej wyposażone auto.
  • Dopiero na koniec umowy decydujesz, czy bierzesz nowy samochód w ramach nowej umowy czy spłacasz ten, którym aktualnie jeździsz – jednorazowo lub w ratach.
  • Możesz często wymieniać auto na nowe.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY KREDYTU JAK ABONAMENT

Większa kontrola wydatków z niższą miesięczną ratą

Zakończenie umowy: wybór nowego auta, spłata jednorazowa lub w ratach

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu SEAT-a i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Sprawdź kalkulator kredytowy Seata . W ofercie znajdziesz wiele ciekawych modeli. Jeden z najczęściej wybieranych aut to kompaktowy Leon, który jest dostępny w odmianach hatchback oraz ST, czyli kombi.

Jeżeli szukasz auta typowo miejskiego, które będzie zużywało niewielkie ilości paliwa i uda się nim zaparkować nawet w ciasnych zakamarkach, powinieneś zainteresować się nową Ibizą. Ciekawą propozycją dla osób poruszających się samochodem głównie w ruchu miejskim jest jeszcze mały designerski SUV do miasta - Seat Arona.

Masz rodzinę i potrzebujesz większego auta? Warto zatem przetestować jeden z SUV-ów - Ateca lub Terraco lub sprawdzić, jak sprawuje się rodzinny van Alhambra. To futurystycznie zaprojektowane auta, które nie tylko rewelacyjnie wyglądają, ale oferują dużo pod względem wygody i praktyczności. Są bardzo przestronne, przez co idealnie sprawdzają się zarówno na krótkich rodzinnych wypadach za miasto, jak i w długich wakacyjnych podróżach. Nie jest ważne, jak liczna jest Twoja rodzina, w ofercie Seata znajdziesz samochód idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Dzięki elastycznej ofercie Kredyt Moc Niskich Rat kredyt na Seata możesz dopasować do swoich możliwości tak, żeby cieszyć się nowym samochodem przy niewielkim obciążeniu własnego budżetu. Auto na kredyt nie musi wiązać się już z wyrzeczeniami, ponieważ warunki finansowania ustalasz samodzielnie.

Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.