czerwony Volkswagen Taigo

Volkswagen. Kredyt JAK ABONAMENT

przód Volkswagena Taigo
Elastyczne finansowanie

Przede wszystkim masz dużo niższe raty niż w kredycie KLASYCZNYM. Spłacasz bowiem tylko przewidywaną utratę wartości samochodu w czasie trwania umowy, a nie całą jego wartość. To tak, jakbyś płacił(a) tylko coś w rodzaju miesięcznego abonamentu za użytkowanie auta. Na koniec umowy możesz wziąć nowego Volkswagena w ramach nowej umowy lub wykupić tego, którym właśnie jeździsz.

spłacana część Volkswagena w kredycie JAK ABONAMENT

Jak działa kredyt JAK ABONAMENT?

  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta w czasie trwania umowy.
  • Mając niższe raty, możesz wybrać większe lub lepiej wyposażone auto.
  • Dopiero na koniec umowy decydujesz, czy bierzesz nowy samochód w ramach nowej umowy czy spłacasz ten, którym aktualnie jeździsz – jednorazowo lub w ratach.
  • Możesz często wymieniać auto na nowe.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY KREDYTU JAK ABONAMENT

Większa kontrola wydatków z niższą miesięczną ratą

Zakończenie umowy: wybór nowego auta, spłata jednorazowa lub w ratach

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Kredyt samochodowy JAK ABONAMENT to wygodny sposób na to, by jeździć nowym samochodem bez konieczności angażowania dużej ilości gotówki. Możesz skorzystać z oferty już z zerowym wkładem własnym. Oferta JAK ABONAMENT to także niskie raty i elastyczne zakończenie umowy.

Jeżeli chcesz sprawdzić, ile będzie kosztował Cię nowy Volkswagen w finansowaniu JAK ABONAMENT, skorzystaj z możliwości łatwego obliczenia miesięcznej raty. Pomoże w tym kalkulator kredytu samochodowego. Na podstawie takich parametrów, jak czas trwania umowy, wysokość wkładu własnego oraz rocznego limitu kilometrów, kalkulator wylicza wysokość miesięcznej raty. Dzięki temu masz pełną świadomość, ile będzie kosztował Cię kredyt samochodowy JAK ABONAMENT na wybrany model Volkswagena.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.