CUPRA Formentor bokiem

CUPRA. Leasing KLASYCZNY

Leasing Moc Niskich Kosztów
czarna CUPRA nad wodą
Finansowanie KLASYCZNE

Jeździsz nową firmową CUPRĄ i po zakończeniu umowy zamierzasz dalej ją użytkować. Dlatego wybierasz tradycyjne rozwiązanie – leasing opłatą wstępną, niskimi kosztami całkowitymi finansowania oraz niską końcową wartością wykupu - już od 1% wartości samochodu.

Leasing KLASYCZNY

Jak działa leasing KLASYCZNY?

  • Masz finansowanie rozłożone na dłuższy czas – nawet na 5 lat.
  • Korzystasz z niskich kosztów całkowitych leasingu.
  • Na koniec umowy wykupujesz swoją CUPRĘ już od 1% jego wartości.
  • Po wykupieniu jeździsz nią tak długo, jak chcesz.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu CUPRY i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jeżeli chcesz na dogodnych warunkach kupić nową CUPRĘ, skorzystaj z finansowania CUPRA Leasing Moc Niskich Kosztów. W tym finansowaniu rozkładasz spłatę wartości całkowitej pojazdu na wybrany przez Ciebie okres – nawet do 5 lat.

Leasing CUPRA w formule KLASYCZNEJ dostępny jest nawet z zerową opłatą początkową. Możesz jednak zdecydować się na wniesienie wkładu na początku umowy, by obniżyć raty leasingu oraz skorzystać z tarczy podatkowej. Maksymalna wartość opłaty wstępnej wynosi 45%.

Oferta CUPRA Leasing Moc Niskich Kosztów dostępna jest na wszystkie modele marki CUPRA. Wśród nich znajdziesz np. wyrazistą, ale jednocześnie funkcjonalną CUPRĘ Ateca. To sportowy SUV przyciągający spojrzenia oraz oferujący niezapomniane wrażenia z jazdy. Jeżeli szukasz auta elektrycznego, wybierz model CUPRA Born, rozkładając jego spłatę na dogodny okres czasu.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.