CUPRA Formentor bokiem

CUPRA. Leasing KLASYCZNY

Leasing Moc Niskich Kosztów
czarna CUPRA nad wodą
Finansowanie KLASYCZNE

Jeździsz nową firmową CUPRĄ i po zakończeniu umowy zamierzasz dalej ją użytkować. Dlatego wybierasz tradycyjne rozwiązanie – leasing opłatą wstępną, niskimi kosztami całkowitymi finansowania oraz niską końcową wartością wykupu - już od 1% wartości samochodu.

Leasing KLASYCZNY

Jak działa leasing KLASYCZNY?

  • Masz finansowanie rozłożone na dłuższy czas – nawet na 5 lat.
  • Korzystasz z niskich kosztów całkowitych leasingu.
  • Na koniec umowy wykupujesz swoją CUPRĘ już od 1% jego wartości.
  • Po wykupieniu jeździsz nią tak długo, jak chcesz.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU KLASYCZNEGO

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu CUPRY i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Leasing Moc Niskich Kosztów to propozycja Volkswagen Financial Services dla osób prowadzących działalność. Dzięki niej kupisz wybrany samochód dla firmy z atrakcyjnym finansowaniem z ratą dopasowaną do swoich możliwości i aktualnych potrzeb.

Nowa CUPRA, której zakup nie obciąży kieszeni? To możliwe. Volkswagen Financial Services ma propozycje, które nie wymagają nawet wpłaty własnej, czyli częściowego opłacenia wartości auta. Nawet bez gotówki stać Cię na samochód. Zobacz, na jakich warunkach.

Skorzystaj z kalkulatora leasingu, który ułatwi ustalenie wysokości raty. Wybierasz czas leasingu – od 3 do 4 lat – oraz wysokość opłaty wstępnej – jeśli chcesz obniżyć jeszcze bardziej swoje miesięczne opłaty za finansowanie. Możesz wpłacić do 45% wartości samochodu. Leasing Moc Niskich Kosztów nie wymaga podania limitu kilometrów.

Rozwiązanie zachęca także elastycznością, jeśli chodzi o zakończenie umowy. W zależności od tego, jak będzie radzić sobie Twoja firma, możesz zwrócić samochód do salonu i zakończyć zobowiązania lub też podpisać umowę na nowy model CUPRA. Jeśli uznasz, że obecne auto spełnia twoje oczekiwania, masz też opcję wykupienia go i zatrzymania w firmie na stałe.

Oprócz Leasingu Moc Niskich Kosztów jako przedsiębiorca możesz zdecydować się na Leasing Moc Niskich Rat.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.