czarna CUPRA Ateca przód

CUPRA Born w leasingu

Leasing Moc Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie CUPRA Born w leasingu?

Już za 2 099 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 147 805 zł netto.

CUPRA Born
Elastyczne rozwiązanie

Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta, co oznacza, że masz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. To tak, jakbyś opłacał(a) miesięczny abonament za korzystanie z samochodu. Dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję, czy wymienić CUPRĘ na nową czy ją wykupić.

Leasing JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Regulujesz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres spłaty, roczny limit kilometrów i opłatę wstępną – od 0 do 30%.
  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę jego wartości auta w trakcie umowy.
  • Możesz często wymieniać CUPRĘ na nową lub ją wykupić po cenie ustalonej podczas podpisywania umowy – tę decyzję podejmujesz dopiero na koniec finansowania.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Elektryzujący i pełen dynamiki. Miejski, w pełni elektryczny kompakt, CUPRA Born, to wzór niedużego zeroemisyjnego auta o ponadprzeciętnych możliwościach i sportowym sznycie. Pomimo kompaktowych wymiarów nadwozia (4322 mm długości, 1778 mm szerokości, 1540 mm wysokości), samochód oferuje sporo miejsca w kabinie (wpływa na to m.in. spory rozstaw osi: 2766 mm) i przestrzeni bagażowej (385 litrów pojemności bagażnika). Chociaż można spotkać się z określeniami, że CUPRA Born to mały elektryczny samochód do miasta, to dzięki powyższym parametrom, sprawdzi się również w sytuacji, gdy w większej liczbie osób trzeba wybrać się w dłuższą trasę.

Trasy są niestraszne temu modelowi również ze względu na wydajny i nowoczesny napęd. W najmocniejszym wariancie e-Boost, CUPRA Born może pochwalić się zasięgiem wynoszącym nawet do 551 kilometrów. Jednocześnie, jak przystało na auto o sportowej stylistyce, dynamicznych liniach i z wieloma detalami w kabinie, które docenią entuzjaści motoryzacji, oferuje doskonałe osiągi, mogąc rozpędzić się od 0 do 100 km/h w jedyne 7 sekund, a to dzięki 231 koniom mechanicznym dostępnym w najmocniejszym wariancie.

Nowa CUPRA Born ma jeszcze jedną zaletę – szerokie możliwości korzystnego finansowania. Bez względu na to, czy interesuje Cię leasing, kredyt czy NAJEM, możesz w dogodny sposób sfinansować nowe auto. Oferta jest tak skrojona, by nie trzeba było angażować dużych środków na to, aby wyjechać autem z salonu. Pod tym względem na szczególną uwagę zasługuje leasing JAK ABONAMENT, który pozwala na wzięcie nowego samochodu w leasing nawet z zerową opłatą wstępną, a jednocześnie w trakcie finansowania posiadania niskiej miesięcznej raty. Jest to możliwe dzięki temu, że w czasie trwania umowy spłacasz jedynie prognozowany spadek wartości pojazdu, a dopiero na koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję o ewentualnym wykupie lub zwrocie samochodu. Klienci indywidualni mogą skorzystać z podobnej formy finansowania wybierając kredyt JAK ABONAMENT, a przedsiębiorcy oraz osoby prywatne mogą skorzystać także z kompleksowej oferty, jaką stanowi NAJEM.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.