niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. Leasing JAK ABONAMENT

niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową firmę, czy stoisz na czele prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa, leasing auta otworzy przed Tobą ogromne możliwości.Leasing samochodowy proponowany przez Volkswagena to jedna z najtańszych i najprostszych metod finansowania. Leasing samochodowy pomoże Ci znacząco usprawnić funkcjonowanie firmy, a wygodne, nowe auto pozwoli czerpać maksymalną przyjemność z każdej podróży służbowej i prywatnej.

Jakich modeli dotyczy leasing? Volkswagen - marka ceniona za niezawodność i innowacyjność swoich produktów - proponuje właścicielom firm bogatą i zróżnicowaną ofertę. Volkswagen leasing obejmuje szereg modeli dostępnych w ofercie. Sfinansujesz nim zakup miejskich, ergonomicznych samochodów o niskim spalaniu (np. Up!, Polo). W leasingu dostępne są innowacyjne, bogato wyposażone SUV-y, które sprawdzą się w dalekich trasach (tj. T-Cross, T-Roc, Tiguan, Tiguan Allspace, Touareg). Objęte tą formą finansowania są także ekskluzywne limuzyny (Arteon), przestronne modele z pojemnym bagażnikiem (Passat Variant, Golf Variant, Golf) oraz minivany (Touran, Sharan). Wśród dostępnych pojazdów nie brakuje ekologicznych modeli zasilanych elektrycznie. Wybierając proponowany przez nas Leasing EasyDrive, masz również możliwość sfinansowania ubezpieczenia komunikacyjnego (OC i AC, NNW, Assistance) już od 3,1% wartości pojazdu. Nie musisz obawiać się skomplikowanych procedur – wykwalifikowani doradcy przeprowadzą Cię przez cały proces, a decyzję leasingową otrzymasz w ciągu 90 minut.

Dostępny na naszej stronie kalkulator leasingowy pomoże Ci oszacować koszty finansowania samochodu. W trosce o Twój komfort, dajemy Ci ogromną swobodę i szerokie pole do działania. To Ty decydujesz, ile będzie wynosiła miesięczna rata, przez jaki okres będzie obowiązywała umowa i jak wysoka będzie opłata wstępna. Dzięki elastyczności i korzystnym warunkom VW leasing będzie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Volkswagen Leasing EasyDrive to finansowanie idealne dla osób, które chcą mieć niskie raty miesięczne i nie martwić się o swój firmowy budżet. Aby skorzystać z leasingu JAK ABONAMENT, nie musisz mieć nawet gotówki na opłatę wstępną, ponieważ zaczyna się ona od 0 zł. Oczywiście, co w prosty sposób sprawdzisz w kalkulatorze leasingu, warto wpłacić jakąś część wartości wybranego samochodu (0-30% wartości auta), bo to obniży jeszcze bardziej raty.

Czym różni się to finansowanie od leasingu KLASYCZNEGO? W przypadku wersji KLASYCZNEJ spłacasz całą wartość Volkswagena z dnia zakupu – jego pełna cena rozkładana jest na miesięczne raty. Tutaj ostatnia rata wykupu jest niższa. Leasing JAK ABONAMENT, czyli Volkswagen Leasing EasyDrive, zakłada spłatę jedynie częściowej wartości samochodu, która wynika z prognozowanemu spadkowi wartości auta w trakcie trwania umowy. W związku z tym raty są niższe, a na koniec finansowania przedsiębiorcy zwykle wybierają wymianę aut. Ale nie jest to obowiązkowe. Każdy ma prawo do skorzystania z elastycznego zakończenia finansowania leasingu VW.

Elastyczne zakończenie leasingu to kilka opcji postąpienia z samochodem po zakończeniu kontraktu. Jeśli planujesz zakończyć finansowanie, możesz zwrócić auto do salonu. Jeśli chcesz zmienić samochód, ale pasuje Ci oferta Volkswagen Leasing EasyDrive, możesz zwrócić swoje auto do dealera i wymienić je na nowszy model Volkswagena. Trzecia opcja to wykupienie samochodu. W zależności od tego, czego potrzebujesz w tym czasie, to możesz wybrać. Bezpieczne i wygodne.

Leasing VW JAK ABONAMENT pozwala sfinansować samochód lub samochody firmowe bez nadwyrężania budżetu. Miesięczną ratę można dostosować jeszcze bardziej do swoich potrzeb, wchodząc na kalkulator leasingu. Trzeba wybrać trzy parametry: okres leasingu, wysokość opłaty wstępnej – która nie jest obligatoryjna, aby skorzystać z oferty – a także szacunkowy przebieg na rok. To wszystko daje ratę miesięczną za Twoje auto.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.