niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. Leasing JAK ABONAMENT

niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Finansowanie samochodu odpowiadające Twoim potrzebom

Sprawdź możliwości finansowania modelu Volkswagena i dostosuj wysokość miesięcznej raty do swojego budżetu. Następnie przejdź do kalkulatora rat.

NAPĘD

Wynik: 0
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Leasing JAK ABONAMENT to wyjątkowa oferta przygotowana z myślą zarówno o większych, jak i mniejszych firmach czy też osobach prowadzących indywidualną działalność gospodarczą. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, możesz teraz cieszyć się jazdą nowym Volkswagenem przy niskich miesięcznych ratach.

Unikalność Volkswagen Leasing JAK ABONAMENT polega na tym, że w trakcie finansowania nie spłacasz całkowitej wartości, a jedynie przewidywaną utratę wartości wybranego pojazdu. Tym samym miesięczne raty leasingowe mogą być nawet o kilkadziesiąt procent niższe niż w tradycyjnym finansowaniu. Pozwala to zdecydować się na wyższy model auta lub wybór egzemplarza z bogatszym wyposażeniem.

Oferta Volkswagen Leasing JAK ABONAMENT dostępna jest dla nowych samochodów z gamy modelowej marki Volkswagen. Dotyczy zarówno mniejszych aut miejskich, jak np. Polo czy T-Roc, przez auta kompaktowe, jak Golf czy elektryczne VW ID.3, aż po wygodne limuzyny jak Passat czy auta typu SUV, jak VW ID.5 czy Touareg.

Decydując się na Volkswagen Leasing JAK ABONAMENT możesz samodzielnie sprawdzić oczekiwaną wysokość miesięcznej raty na wybrany model w zależności od wybranych parametrów finansowania. W tym celu udostępniamy intuicyjne narzędzie: kalkulator leasingu dla aut Volkswagen. Za pomocą kilku suwaków pozwala on ustawić oczekiwane wartości opłaty wstępnej, czasu trwania umowy i rocznego limitu kilometrów, otrzymując przejrzystą informację o wysokości raty w finansowaniu.

Oferta finansowania dostępna jest nawet z opłatą wstępną wynoszącą 0 zł. Elastyczne zakończenie umowy pozwala podjąć decyzję o spłaceniu pozostałej wartości pojazdu, zwrocie auta lub zamianę na nowe w ramach nowej umowy, dopiero pod koniec okresu finansowania. Zyskujesz zatem dużo czasu na dogłębne poznanie auta i podjęcie decyzji.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.