niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. Polo

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Dowiedz się więcej

Przeczytaj artykuły na temat naszej oferty finansowej, a jeśli interesują Cię odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, sprawdź FAQ.

Audi S6 Avant

Audi S6 i RS6 w leasingu od 2276 zł netto*

Poznaj Audi S6 i Audi RS6 oraz przekonaj się, jak atrakcyjny leasing na te modele przygotował Volkswagen Financial Services.

  • 2023-05-30
Audi RS7

Audi S7 i RS7 w leasingu

Audi znane jest z samochodów oferujących wyjątkowy luksus i wyznaczających standardy w segmencie Premium. Jednak domeną aut z Ingolstadt jest również sportowy charakter. Ten przejawia się zwłaszcza w specjalnych, usportowionych wersjach poszczególnych modeli. Doskonały przykład …

  • 2023-05-04
Audi S3

Audi S3 i RS3 w leasingu

Audi S3 i RS3 to dwa modele samochodów sportowych produkowanych na bazie Audi A3. Oba auta charakteryzują się mocnymi silnikami oraz sportowym wyglądem, co przyciąga uwagę miłośników dynamicznej jazdy. Jednak, mimo że Audi S3 i RS3 …

  • 2023-04-17
Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Volkswagen Polo to samochód o wielu obliczach. Z jednej strony kojarzony jako zwinne, zwrotne auto o miejskim charakterze, z drugiej potrafi zaskoczyć praktycznością, przestronnością i pewnością prowadzenia. Nowe Polo prezentuje się nowocześnie i elegancko dzięki wyrazistej i spójnej sylwetce. Auto z każdej strony emanuje swoim drapieżnym charakterem, który można dodatkowo podkreślić wybierając preferowany wzór felg. Szczególnej dynamiki Volkswagen Polo nabiera po dodaniu pakietu stylistycznego R-Line.

Volkswagen Polo świetnie sprawdza się zarówno w środowisku miejskim, gdzie liczą się zwinność i kompaktowe gabaryty, jak też w trasie, gdzie przekonuje pewnością prowadzenia i dynamiką. Oferuje przy tym wyjątkową praktyczność w tym np. aż 351 litrów pojemności bagażnika. Dla tych, którzy cenią sobie nieograniczoną wolność i indywidualizm, nowe Polo oferuje panoramiczny dach oraz możliwość dopasowania wyglądu wnętrza dzięki nowym aplikacjom dekoracyjnym na desce rozdzielczej, drzwiach czy fotelach. Wielofunkcyjna kierownica pozwala na dostosowanie również wyświetlacza TFT o przekątnej 10,25”, by wyświetlał jedynie istotne dla Ciebie informacje. Dla swojej wygody możesz zapisać do trzech ustawień wyświetlacza w pamięci auta.

Tym, co wyróżnia Volkswagena Polo są dynamiczne silniki TSI oraz TDI. Z jednej strony oferują osiągi, które pozwalają na sprawną jazdę zarówno w mieście jak i na trasie, z drugiej charakteryzują się umiarkowanym apetytem na paliwo. W połączeniu z systemem Start-Stop oraz odzyskiem siły hamowania, są idealnym wyborem dla osób szukających przyjemności z jazdy i oszczędności. Zresztą atrakcyjna cena to także wizytówka Volkswagena Polo, zwłaszcza w odniesieniu do ogromnych możliwości, jakie ten model oferuje.

Doskonałym sposobem na to, by móc jeździć nowym Volkswagenem Polo jest leasing. Finansowanie w postaci Leasingu EasyDrive sprawia, że miesięczna rata za ten model może być na naprawdę niskim poziomie w ofercie JAK ABONAMENT. Jednocześnie osoby, które chcą wejść w posiadanie auta, a przy tym chcą odnieść korzyści podatkowe wynikające z zewnętrznego finansowania, mogą zdecydować się na leasing KLASYCZNY. Wybierz optymalny rodzaj leasingu dla swojej firmy i ciesz się jazdą nowym Volkswagenem Polo.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Life ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.