niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen Taigo w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Taigo w leasingu?

Już za 938 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 90 154 zł netto.

Volkswagen Taigo
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Stale rosnąca popularność SUV-ów i crossoverów nie jest wynikiem mody ani też sztucznie promowanych standardów. Stanowi przede wszystkim odpowiedź na potrzeby szerokiego grona współczesnych kierowców, w tym przedsiębiorców, oczekujących od auta uniwersalności. Koncerny samochodowe z chęcią i coraz większą odwagą wypuszczają zatem na rynek wielozadaniowe modele, starając się sprostać oczekiwaniom klientów. Taki autem jest Volkswagen Taigo.

Znana niemiecka marka tworząc SUV-a Coupe o sportowej, dynamicznej linii i efektownym wnętrzu bez wątpienia zainicjowała nowy trend. Czy z pozytywnym odbiorem? Owszem. Stosunek ceny do jakości jest wręcz znakomity. Nadwozie obfitujące w awangardowe lecz bezpretensjonalne dodatki stylistyczne przykuwa uwagę a komfortowe korzystanie z multimediów z poziomu optymalnie usytuowanego monitora zadowala osoby łączące mobilność z obowiązkami zawodowymi bądź zapewnianiem pasażerom rozrywki w trasie. Taigo ma ten sam rozstaw osi i silnik co T-cross, odbiegając wszak wyglądem, pozornie subtelniejszym wszak mniej zachowawczym, umiarkowanie agresywnym.

Wziąwszy pod uwagę liczne i różne zalety Volkswagena Taigo, model ten ma spore wzięcie. Dynamiczny rozwój produkcji mini SUV-ów generuje jednak coraz większy wybór a co za tym nie każdy chce inwestować w konkretny samochód na wiele lat. Z pomocą przychodzi atrakcyjne finansowanie, które sprawia, że zakup nowego auta nie jest dużym obciążeniem budżetowym. Rosnącym uznaniem cieszy się zatem leasing w formule JAK ABONAMENT. Klienci biznesowi w ratach spłacają tylko za prognozowany spadek wartości pojazdu w trakcie jego finansowania. Dzięki temu są niższe niż byłoby można się spodziewać. Klienci indywidualni też mogą skorzystać z finansowania JAK ABONAMENT w postaci kredytu samochodowego.

Jazda Volkswagenem Taigo prosto z salonu nie oznacza przy tym przywiązania do pojazdu na długi czasu. Wraz z zakończeniem umowy istnieje bowiem możliwość wykupu auta, zwrotu do salonu z możliwością wyboru kolejnego auta w atrakcyjnym finansowaniu.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.