czarna CUPRA Ateca przód

CUPRA Leon Sportstourer w leasingu

Leasing Moc Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie CUPRA Leon Sportstourer w leasingu?

Już za 1 376 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 111 789 zł netto.

CUPRA Leon Sportstourer
Elastyczne rozwiązanie

Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta, co oznacza, że masz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. To tak, jakbyś opłacał(a) miesięczny abonament za korzystanie z samochodu. Dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję, czy wymienić CUPRĘ na nową czy ją wykupić.

Leasing JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Regulujesz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres spłaty, roczny limit kilometrów i opłatę wstępną – od 0 do 30%.
  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę jego wartości auta w trakcie umowy.
  • Możesz często wymieniać CUPRĘ na nową lub ją wykupić po cenie ustalonej podczas podpisywania umowy – tę decyzję podejmujesz dopiero na koniec finansowania.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Sportowe aspiracje, klasowy poziom komforty i rodzinne możliwości. CUPRA Leon Sportstourer to samochód o wielu twarzach, który w zależności od nastroju kierowcy potrafi dostarczyć wielu różnorodnych wrażeń. Z jednej strony swoim designem i właściwościami jezdnymi oferuje doskonałą dynamikę i precyzję jazdy, z drugiej dzięki funkcjonalnemu wnętrzu i dużej pojemności bagażnika, potrafi z komfortowy sposób przewieźć całą rodzinę z bagażami w długich trasach. Przy tym wszystkim CUPRA Leon Sportstourer prezentuje się lekko, drapieżnie i nowocześnie.

Na bogatej liście opcji wyposażenia znajdziemy m.in. takie rozwiązania, jak predykcyjny tempomat ACC, układ wspomagania hamowania awaryjnego Front Assist, inteligentnego asystenta bezpieczeństwa Emergency Assist, możliwość zdalnego ustawienia temperatury przez aplikację mobilną, zanim wejdziesz do wnętrza kabiny czy systemy łączności CUPRA Connect. CUPRA Leon Sportstourer dostępna jest w kilku wariantach silnikowych z jednostkami benzynowymi i wysokoprężnymi i napędem hybrydowym, o rozpiętości mocy wynoszących od 150 aż do 310 koni mechanicznych.

Długa lista walorów CUPRY Leona Sportstourera nie kończy się na cechach samochodu. Należy bowiem dodać do tego bogate możliwości finansowania, obejmujące leasing, kredy i NAJEM. W ofercie dla firm szczególną pozycję stanowi leasing JAK ABONAMENT, czyli finansowanie z niską miesięczną ratą. Teraz, aby jeździć nowym samochodem prosto z salonu, nie musisz wpłacać dużej kwoty na start ani uiszczać wysokich rat leasingowych. Ponieważ w ofercie JAK ABONAMENT spłacasz tylko szacowany spadek wartości samochodu w trakcie umowy, raty masz znacznie niższe niż w tradycyjnym finansowaniu. Dopiero pod koniec umowy decydujesz o tym, co dalej zrobisz z samochodem. Możesz spłacić pozostałą część wartości i wykupić auto lub zdecydować się na jego zwrot, by wziąć nowy egzemplarz w nowym finansowaniu.

Klienci indywidualni mogą na podobnych zasadach skorzystać z oferty kredyt JAK ABONAMENT, dostępny jest dla nich również NAJEM, który występuje w opcji dla osób prywatnych, jak również jako finansowanie dla firm.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.