czarna CUPRA Ateca przód

CUPRA Formentor w leasingu

Leasing Moc Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie CUPRA Formentor w leasingu?

Już za 1 335 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 113 008 zł netto.

CUPRA Formentor
Elastyczne rozwiązanie

Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta, co oznacza, że masz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. To tak, jakbyś opłacał(a) miesięczny abonament za korzystanie z samochodu. Dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję, czy wymienić CUPRĘ na nową czy ją wykupić.

Leasing JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Regulujesz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres spłaty, roczny limit kilometrów i opłatę wstępną – od 0 do 30%.
  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę jego wartości auta w trakcie umowy.
  • Możesz często wymieniać CUPRĘ na nową lub ją wykupić po cenie ustalonej podczas podpisywania umowy – tę decyzję podejmujesz dopiero na koniec finansowania.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Wyrazista sylwetka, drapieżność i doskonały kompromis pomiędzy sportem, komfortem, zachwycającym designem i praktycznością. CUPRA Formentor to model o wielu walorach, w którym możesz poczuć zazdrosne spojrzenia przechodniów i innych kierowców. Auto nie tylko świetnie się prezentuje i doskonale jeździ, ale do tego sprawdza się w różnorodnych warunkach, także poza utwardzonymi drogami, dzięki możliwości wyboru wersji z napędem na wszystkie koła 4Drive oraz podwyższonemu prześwitowi. Z tego powodu niestraszne mu także miejskie krawężniki.

Co więcej, CUPRA Formentor oferuje bogatą listę nowoczesnego wyposażenia z zakresu wspomagania jazdy, zwiększania komfortu czy zapewniania najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Na liście dostępnych rozwiązań znajdziemy m.in. elektrycznie i bezdotykowo otwieraną klapę bagażnika, system łączności CUPRA CONNECT dla Navi System+, system ochrony pasażerów Pre-Crash Assist, system kamer 360 stopni z widokiem z góry i wiele innych innowacyjnych technologii. Do tego, konfigurując auto można zdecydować się na różne warianty silnikowe, optymalnie dobierając proporcje pomiędzy dynamiką, spalaniem czy rodzajem napędu.

Nowa CUPRA Formentor dostępna jest w atrakcyjnych opcjach finansowania, obejmujących leasing, NAJEM czy kredyt. W przypadku oferty dla firm bardzo ciekawą propozycję stanowi leasing JAK ABONAMENT, który niesie ze sobą wiele korzyści. Pozwala wyjechać z salonu nawet z zerową opłatą wstępną. Jeśli jednak potrzebujesz jednorazowego wygenerowania większych kosztów, możesz zdecydować się na wpłatę do 30% wartości pojazdu na początku umowy, a później cieszyć się bardzo niskimi miesięcznymi ratami. Leasing JAK ABONAMENT pozwala również łatwo zmienić samochód na nowy, gdyż pod koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję o ewentualnym wykupie auta lub zwrocie do salonu. Dzięki temu z łatwością co 3-4 lata możesz zmieniać samochód na nowszy wraz z następnym finansowaniem.

Przedsiębiorcy, którzy od początku są zdecydowani na zwrot samochodu po okresie finansowania i oczekują maksymalnie kompleksowej oferty mogą zdecydować się na NAJEM, gdzie w ramach jednej miesięcznej opłaty uwzględnione są m.in. ubezpieczenie, pakiet serwisowy, gwarancja mobilności czy przeglądy. To rozwiązanie dostępne jest również dla klientów indywidualnych.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.