czarna CUPRA Ateca przód

CUPRA Ateca w leasingu

Leasing Moc Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie CUPRA Ateca w leasingu?

Już za 1 872 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 134 390 zł netto.

CUPRA Ateca
Elastyczne rozwiązanie

Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta, co oznacza, że masz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. To tak, jakbyś opłacał(a) miesięczny abonament za korzystanie z samochodu. Dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję, czy wymienić CUPRĘ na nową czy ją wykupić.

Leasing JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Regulujesz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres spłaty, roczny limit kilometrów i opłatę wstępną – od 0 do 30%.
  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę jego wartości auta w trakcie umowy.
  • Możesz często wymieniać CUPRĘ na nową lub ją wykupić po cenie ustalonej podczas podpisywania umowy – tę decyzję podejmujesz dopiero na koniec finansowania.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

CUPRA Ateca to sportowy SUV dla osób, które szukają samochodu oferującego wysoki poziom komfortu, dużą przestrzeń, a jednocześnie nie chcą rezygnować ze sportowych doznań za kierownicą i doskonałych osiągów. Już na pierwszy rzut oka, można dostrzec, że projektanci chcieli wydobyć z sylwetki auta jak najwięcej dynamiki, stosując liczne ostre linie w projekcie nadwozia, a także podkreślając poszczególne elementy sportowymi dodatkami, np. 19-calowymi felgami aluminiowymi z miedzianymi akcentami czy wyrazistym designem pasa przedniego. Dynamiki nie brakuje oczywiście dostępnym jednostkom napędowym – już w bazowej wersji CUPRA Ateca rozpędza się od 0 do 100 km/h w 9,3 sekundy, co pozwala na sprawną i dynamiczną jazdę, aż po sportową 300-konną odmianę, gdzie sprint do setki zajmuje jedyne 4,9 sekundy.

CUPRA Ateca oferuje szereg sportowych dodatków również we wnętrzu, zaczynając od specjalnie wyprofilowanej kierownicy, przez czytelne ekrany, aż po kubełkowe fotele sportowe z możliwością wyboru różnych tapicerek. Projektanci nie zapomnieli jednak także o praktyczności, co przejawia się chociażby zastosowaniem pomysłowych schowków pod fotelami kierowcy i pasażera czy wygospodarowaniem sporej przestrzeni bagażowej, wynoszącej w zależności od konfiguracji 485 lub 510 litrów.

Bez względu na to, czy wybierasz auto firmowe czy jako klient indywidualny, możesz mieć nową CUPRĘ Atecę w atrakcyjnym finansowaniu, obejmującym leasing, NAJEM lub kredyt. Warto zwrócić uwagę na ofertę leasing JAK ABONAMENT, w ramach której możesz wyjechać samochodem z salonu bez wnoszenia opłaty początkowej, a później korzystać z niego, płacąc atrakcyjną miesięczną ratę. Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że w czasie trwania umowy spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości pojazdu. Dopiero na koniec okresu finansowania decydujesz o ewentualnej spłacie pozostałej wartości i wykupie samochodu lub zwrocie auta do salonu, co umożliwia wzięcie nowego w nowym finansowaniu.

Regularną wymianę na nowy model umożliwia również kredyt JAK ABONAMENT dla klientów indywidualnych lub NAJEM dla osób prywatnych lub firm. Poznaj zalety poszczególnych rozwiązań i dobierz finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.