czarna CUPRA Ateca przód

CUPRA Leon w leasingu

Leasing Moc Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie CUPRA Leon w leasingu?

Już za 1 281 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 105 772 zł netto.

CUPRA Leon
Elastyczne rozwiązanie

Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta, co oznacza, że masz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. To tak, jakbyś opłacał(a) miesięczny abonament za korzystanie z samochodu. Dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję, czy wymienić CUPRĘ na nową czy ją wykupić.

Leasing JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Regulujesz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres spłaty, roczny limit kilometrów i opłatę wstępną – od 0 do 30%.
  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę jego wartości auta w trakcie umowy.
  • Możesz często wymieniać CUPRĘ na nową lub ją wykupić po cenie ustalonej podczas podpisywania umowy – tę decyzję podejmujesz dopiero na koniec finansowania.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

CUPRA Leon to jeden z najbardziej drapieżnych, emocjonujących i nietuzinkowych kompaktów na rynku. Auto cechuje się śmiałym designem, nadającym sylwetce wyjątkowej lekkości i dynamiki. Z wyglądem zewnętrznym współgrają właściwości jezdne oraz możliwości samochodu. CUPRA Leon może zaoferować nawet 300 koni mechanicznych, co przekłada się na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie ok. 5,7 sekundy.

Sportowych akcentów w wygładzie samochodu nie brakuje ani na zewnątrz ani w kabinie. Auto jest pełne stylistycznych detali, jak np. wyjątkowa sportowa kierownica, zapewniające świetne trzymanie boczne fotele kubełkowe, czy sportowe nakładki na pedały. Zarówno na elementach zewnętrznych jak i w środku znajdziemy charakterystyczne dla marki akcenty w kolorze miedzianym. CUPRA Leon to niewątpliwie samochód dla osób, które szukają praktycznego auta kompaktowego, które będzie dawało dużo frajdy z jazdy i pozwalało wyróżnić się z tłumu.

Tym, co wyróżnia ten model na rynku, są również bogate możliwości finansowania, obejmujące takie rozwiązania, jak np. NAJEM, kredyt dla klientów indywidualnych czy leasing dla firm. Na szczególną uwagę zasługuje leasing JAK ABONAMENT, czyli finansowanie z niską ratą, dzięki któremu możesz jeździć nowym CUPRĄ Leonem przy minimalnym zaangażowaniu finansowym. Oferta jest dostępna nawet z zerową opłatą na start, a miesięczne raty są na poziomie znacznie niższym niż w tradycyjnym finansowaniu. Wszystko dlatego, że w czasie trwania umowy leasingowej spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości CUPRY Leona i dopiero na koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję o tym, czy chcesz spłacić pozostałą część wartości auta i wykupić je na własność, czy zwrócić do salonu i z możliwością wzięcia nowego w ramach kolejnego finansowania.

Leasing JAK ABONAMENT to świetne rozwiązanie dla firm, które planują regularnie, np. co 3-4 lata zamieniać auto na nowe. Podobne możliwości w tym zakresie oferuje również NAJEM, a dla klientów indywidualnych NAJEM oraz kredyt JAK ABONAMENT. Sprawdź dostępne opcje finansowania i wybierz najlepszą dla siebie.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.