tył zielonego SEAT-a Ateci

SEAT Ibiza w leasingu

Leasing Moc Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie SEAT Ibiza w leasingu?

Już za 787 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 57 886 zł netto.

SEAT Ibiza
Elastyczne rozwiązanie

Lubisz wygodne i elastyczne rozwiązania finansowe. Jeździsz więc nowym firmowym SEAT-em, płacąc ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM, a dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy go wykupić czy wybrać kolejne auto w ramach nowej umowy. Zachowujesz więc pełną swobodę decyzji.

spłacana część SEAT-a w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

SEAT Ibiza to praktyczny miejski samochodów. Jest kompaktowy, zwrotny, łatwy i przyjemny w prowadzeniu, a do tego oferuje szereg nowoczesnych technologii. Na pokładzie tego modelu możemy znaleźć np. wirtualny kokpit z kolorowym 8-calowym ekranem TFT, łączność dzięki aplikacji SEAT Connect, system dźwiękowy BeatsAudio czy szereg rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo podróżowania zarówno w trasie jak i w mieście, np. asystenta pasa ruchu Lane Assist, system monitorowania martwego pola Side Assist czy system kontroli odstępu od poprzedzającego pojazdu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania i funkcją ochrony pieszych oraz rowerzystów.

Pod względem wariantów wyposażenia, nowy SEAT Ibiza występuje w odmianach Reference, Style lub FR, dopasowanych oferowanymi funkcjami i ceną do oczekiwań i potrzeb różnych grup klientów. Podobne dopasowanie oferują również jednostki napędowe, których rozpiętość mocy wynosi od 80 do 150 koni mechanicznych. Nadwozie SEAT-a Ibizy to z kolei funkcjonalny 5-drzwiowy hatchback, który oferuje aż 355 litrów pojemności bagażnika. Pomimo kompaktowych rozmiarów, w środku jest wystarczająco dużo miejsca, by pokusić się o przyporządkowanie auta do wyższego segmentu.

W ofercie finansowania dla firm SEAT Ibiza jest dostępny w atrakcyjnym leasingu. Chodzi o leasing JAK ABONAMENT, czyli finansowanie z niską miesięczną ratą. Wszystko dlatego, że w trakcie trwania umowy spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości samochodu, nie zaś całkowitą wartość, jak w tradycyjnym finansowaniu. Dzięki temu leasing nie stanowi dużego obciążenia dla budżetu firmy (lub domowego, jeśli wybierzesz kredyt JAK ABONAMENT dla klienta indywidualnego), a jeździsz nowym autem.

Chcąc jeździć nowym SEAT-em Ibizą, możesz również zdecydować się na NAJEM. Jest to oferta dla osób oczekujących kompleksowego rozwiązania w dziedzinie użytkowania auta. W ramach jednej, stałej miesięcznej opłaty masz już uwzględnione ubezpieczenie, pakiet serwisowy, przeglądy techniczne, a także assistance, wsparcie w likwidacji szkód i samochód zastępczy. NAJEM dostępny jest zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych jak i firmowych.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.