tył zielonego SEAT-a Ateci

SEAT. Arona

Leasing Moc Niskich Rat
wnętrze SEAT
Elastyczne rozwiązanie

Lubisz wygodne i elastyczne rozwiązania finansowe. Jeździsz więc nowym firmowym SEAT-em, płacąc ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM, a dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy go wykupić czy wybrać kolejne auto w ramach nowej umowy. Zachowujesz więc pełną swobodę decyzji.

spłacana część SEAT-a w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

SEAT Arona to nowoczesny crossover gotowy do sprawnego poruszania się po mieście, ale również poza nim. Jego oryginalna stylistyka doskonale łączy w sobie oryginalność i ekstrawagancję ze sportową dynamiką. Nic dziwnego, że auto przyciąga spojrzenia. Przywiązanie do detali i dbałość o piękną sylwetkę dostrzegli również międzynarodowi krytycy – specjaliści od designu. SEAT Arona został wyróżniony prestiżową nagrodą RedDot Design Award w 2018 r.

Oprócz niepowtarzalnej stylistyki, auto oferuje również bogate możliwości zindywidualizowania auta i dopasowania jego charakteru do swoich oczekiwań. Decydując się na SEAT-a Aronę możesz wybrać jedną z pięciu linii stylistycznych: Reference, Style, Full Led, Xcellence oraz najbardziej sportową FR, która obejmuje swoim wyposażeniem 17-calowe felgi aluminiowe, emblematy FR z przodu i z tyłu samochodu, System Full Link oraz SEAT DRIVE Profile, umożliwiający Ci wybór trybu jazdy. Chociaż w każdej wersji SEAT Arona przekonuje precyzyjnym i bezpośrednim układem kierowniczym oraz pewnością na drodze, to model oznaczony emblematem FR zapewnia naprawdę sportowe wrażenia z obcowania z samochodem. To wybór zwłaszcza dla tych, którzy lubią wyróżniać się z tłumu.

Ponadto SEAT Arona zaskakuje bogatym wyposażeniem i listą dodatków z zakresu komfortu czy bezpieczeństwa. Nad tym, aby bezpiecznie pokonywać kolejne kilometry czuwają liczne systemy asystentów kierowcy i czujników wykrywających zagrożenie. Dzięki systemowi monitorowania martwego pola Arona poinformuje Cię o pojeździe, który znalazł się w martwym polu lusterek. System kontroli odstępu Front Assist zapewni bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu, pozwalając Ci na relaks podczas podróży.

Już teraz możesz cieszyć się SEAT-em Arona dzięki bogatej ofercie leasingowej. Wybierz ofertę SEAT Leasing Moc Niskich Rat i zdecyduj się na atrakcyjną formę leasingu samochodu. Przy pomocy kalkulatora finansowego ustalisz wysokość miesięcznej raty na podstawie rocznego deklarowanego przebiegu, wysokości opłaty wstępnej oraz długości trwania umowy leasingowej. W każdej konfiguracji tych parametrów możesz liczyć na naprawdę niską ratę miesięczną. Zobacz jak atrakcyjny może być leasing na nowe auto i jak blisko jesteś tego, by SEAT Arona zapewniał Ci prawdziwą przyjemność z jazdy.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.