tył zielonego SEAT-a Ateci

SEAT Arona w leasingu

Leasing Moc Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie SEAT Arona w leasingu?

Już za 854 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 73 089 zł netto.

SEAT Arona
Elastyczne rozwiązanie

Lubisz wygodne i elastyczne rozwiązania finansowe. Jeździsz więc nowym firmowym SEAT-em, płacąc ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM, a dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy go wykupić czy wybrać kolejne auto w ramach nowej umowy. Zachowujesz więc pełną swobodę decyzji.

spłacana część SEAT-a w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nieduży miejski crossover dający mnóstwo frajdy z jazdy? Oto SEAT Arona – samochód stworzony z myślą o tym, by sprostać wyzwaniom w różnych sytuacjach. Ze względu na stosunkowo nieduże gabaryty i dobrą zwrotność świetnie radzi sobie w mieście. Podwyższony prześwit sprawia, że niestraszne mu także krawężniki. Jednak, kiedy trzeba wyruszyć poza miasto, SEAT Arona również zawsze jest gotowy! Bagażnik z podwójną podłogą o pojemności 400 litrów, bezpośredni układ kierowniczy i wygodne fotele, sprawiają, że każda podróż tym samochodem to po prostu przyjemność.

SEAT Arona zapewnia również wyjątkowe doznania każdemu, kto wejdzie do jego wnętrza. Zostało ono zaprojektowane w przemyślany sposób, jest bardzo estetyczne, minimalistyczne a przy tym nowoczesne. Na liście dostępnego wyposażenia możemy znaleźć takie rozwiązania, jak np. ambientowe podświetlenie nawiewów, które zwłaszcza po zmroku wyglądają bardzo efektownie, możliwość słuchania ulubionej muzyki dzięki łatwej synchronizacji Navi System z kontem Apple Music i Tidal czy umożliwiający bezprzewodowe ładowanie smartfona Connectivity Box. Melomani mogą zdecydować się na wyposażenie auta w technologię Beats Audio, która obejmuje 6 głośników, subwoofer i wzmacniacz o mocy 300 W.

Nowy SEAT Arona jest dostępny w atrakcyjnym finansowaniu zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Wybierając leasing JAK ABONAMENT, zyskujemy możliwość jazdy salonowym autem przy niskim zaangażowaniu finansowym. Oferta jest dostępna dla firm już z zerową opłatą wstępną, a miesięczne raty są znacznie niższe niż w tradycyjnym finansowaniu. Jak to możliwe? Otóż leasing czy kredyt JAK ABONAMENT (dla klientów indywidualnych) polegają na tym, że w czasie trwania umowy spłacasz jedynie część wartości pojazdu – jego szacunkowy spadek wartości, a dopiero na koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję, czy chcesz spłacić pozostałą część wartości auta i wykupić je na własność czy zwrócić do salonu.

Zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy, wybierając nowy samochód, mogą zdecydować się także na NAJEM. NAJEM wyróżnia się szerokim zakresem usług uwzględnionych w ramach oferty – ubezpieczenie, serwis, przeglądy czy ewentualne formalności związane ze szkodami i samochód zastępczy – to wszystko jest wliczone w miesięczną opłatę.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.