biała Škoda Enyaq

Škoda Karoq w leasingu

Škoda Leasing Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Karoq w leasingu?

Już za 1 205 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 95 325 zł netto.

Škoda Karoq
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poszukujesz funkcjonalnego i komfortowego samochodu o mocnej i eleganckiej prezencji? Škoda Karoq to doskonała propozycja, która wyróżnia się charakterem. Auto podkreśla swój indywidualny styl m.in. charakterystycznym dla marki pasem przednim z nowoczesnymi reflektorami w technologii Full LED czy wysokim tylnym zderzakiem, nadającym sylwetce atletycznego wyglądu. Ciekawe stylistycznie dodatki można znaleźć również we wnętrzu, gdzie wzrok przyciąga np. nowoczesny wirtualny kokpit, centralny ekran systemu infotainment czy bogactwo prostych linii, tworzących spójną i harmonijną całość wnętrza, w którym po prostu jest miło przebywać.

Škoda Karoq sprawia, że miło przebywa się również kolejne kilometry, gdyż auto świetnie sprawdza się nie tylko w miejskich warunkach, ale także na trasie. Nowoczesne silniki benzynowe o mocach od 115 do 190 koni mechanicznych pozwalają na sprawne i dynamiczne poruszanie się np. po autostradach, a jednocześnie cechują się umiarkowanym apetytem na paliwo. Dla tych, którzy od samochodu oczekują nie tylko funkcjonalności i komfortu, ale także dawki dodatkowych emocji, ciekawą propozycję stanowić będzie odmiana Sportline skonfigurowana z silnikiem 2.0 TSI o mocy 190 koni mechanicznych, który umożliwia sprint od 0 do 100 km/h w jedyne 7 sekund.

Bez względu na to, którą opcję wyposażenia wybierzesz i na jaki wariant silnikowy się zdecydujesz, Škoda Karoq jest dostępna w atrakcyjnych modelach finansowania. Leasing, kredyt, NAJEM – wszystkie oferty czekają na Ciebie.

Decydując się na finansowanie nowego modelu, możesz wybrać ofertę leasing JAK ABONAMENT, czyli leasingu z niską miesięczną ratą i elastycznym zakończeniem umowy. Rata znacznie niższa niż w tradycyjnym finansowaniu jest możliwa dzięki temu, że w trakcie trwania umowy spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości samochodu, a dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję o spłacie pozostałej części i wykupie lub zwrocie auta. To dogodny sposób, podobnie, jak NAJEM, by regularnie zamieniać samochód na nowy.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.