biała Škoda Enyaq

Škoda Kodiaq w leasingu

Škoda Leasing Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Kodiaq w leasingu?

Już za 1 691 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 133 780 zł netto.

Škoda Kodiaq
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Škoda Kodiaq to największy SUV w gamie marki Škoda, oferujący ponadstandardowe możliwości nawet w swojej klasie. Auto może występować w wariancie 7-osobowym, co czyni go świetną propozycją np. dla dużych rodzin. Jednocześnie oferuje niezrównanie dużo przestrzeni – w przypadku złożenia tylnych foteli i konfiguracji 5-osobowej masz do dyspozycji aż 910 litrów pojemności bagażnika.

Nowa Škoda Kodiaq mierzy 4758 mm długości, 1864 mm szerokości i 1679 mm wysokości, a jej rozstaw osi to 2791 mm. Dzięki tym gabarytom samochód prezentuje się na drodze bardzo atletycznie, pokazując mocny charakter. Tę siłę sylwetki zawdzięcza m.in. wyrazistemu pasowi przedniemu z potężnym charakterystycznym grillem. Jednocześnie subtelne przetłoczenia i detale stylistyczne nadają całemu nadwoziu wrażenia dynamiki.

W najnowszej odsłonie tego modelu nie mogło zabraknąć ciekawych rozwiązań, które ułatwiają codzienne korzystanie z auta i zwiększają komfort oraz bezpieczeństwo podróży. Na liście wyposażenia znajdziesz takie opcje, jak chociażby system Travel Assist, innowacyjny tempomat Predictive Adaptive Cruise Control czy asystenta jazdy w korku Traffic Jam Assist. Wysiadając z auta na zatłoczonym parkingu możesz natomiast docenić obecność automatycznych wysuwanych plastikowych ochraniaczy krawędzi drzwi Door Protector.

Nowa Škoda Kodiaq dostępna jest teraz w atrakcyjnych formach finansowania obejmujących leasing, kredyt i NAJEM. W ofercie dla firm możesz wybrać leasing JAK ABONAMENT, który pozwala spłacać jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu, co umożliwia płacenie rat znacznie niższych niż w tradycyjnym finansowaniu. Wysokość miesięcznych rat możesz dodatkowo obniżyć, decydując się na wniesienie opłaty początkowej oraz odpowiednio ustawiając parametry rocznego limitu kilometrów i czasu trwania umowy. Podjęcie odpowiedniej decyzji i obliczenie wysokości miesięcznego zobowiązania ułatwia kalkulator leasingu samochodu.

Oferta JAK ABONAMENT, podobnie jak NAJEM, pozwala na dogodną regularną zamianę samochodu na nowy po upływie okresu finansowania. W leasingu JAK ABONAMENT możesz bowiem zwrócić auto na koniec umowy (w przypadku NAJMU jest to obowiązkowe), bez konieczności jego wykupu, by wybrać nowy egzemplarz w ramach nowego kontraktu.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.