biała Škoda Enyaq

Škoda. Kodiaq

Škoda Leasing Niskich Rat
czerwona Škoda Kamiq
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Wysoko umieszczone reflektory i masywna osłona chłodnicy wzbudzają zaufanie i nie pozostawiają wątpliwości – to nowa Škoda Kodiaq. Monumentalna sylwetka, ostre kształty nadwozia i dynamiczne linie karoserii pozwalają wyróżnić się z tłumu i pokazać siłę oraz charakter samochodu. Wyraziste, charakterystyczne światła do jazdy dziennej LED dodatkowo podkreślają Škodę Kodiaq na drodze. Dzięki zastosowaniu technologii FULL LED przednie reflektory zapewniają wysoką wydajność i dużą efektywność, nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych. Funkcja AFS adaptuje światła w celu optymalnego oświetlenia drogi, a po przekroczeniu 60 km/h, funkcja Auto Light Assist automatycznie przełączy światła mijania na drogowe. Jeśli jednak Kodiaq wykryje pojazd zbliżający się z naprzeciwka, przyciemni reflektory, aby nie razić innych uczestników ruchu drogowego.

Škoda Kodiaq to również przemyślane wnętrze, w którym znajdziesz m.in. uchwyt na tablet, Jumbo Box, dwustrefową klimatyzację automatyczną CLIMATRONIC, schowek na parasol w przednich drzwiach, podłokietnik tylny z uchwytami na napoje i wiele innych, które z pewnością okażą się bardzo przydatne w codziennej eksploatacji. Wszystkie te elementy wyposażenia może docenić aż 7 osób. Škoda Kodiaq zapewnia bowiem wyjątkową ilość miejsca w środku i nawet w tylnych rzędach siedzeń każdy z pasażerów ma do dyspozycji indywidualną przestrzeń. A przy tym wszystkim wciąż oferuje praktyczną i pojemną pojemność bagażnika, dzięki której z łatwością spakujesz całą rodzinę np. na dłuższy wyjazd. Poznaj lepiej ten model z bliska i przekonaj się, że poziom komfortu, z którego już nigdy nie zechcesz zrezygnować jest na wyciągnięcie ręki.

Jeżeli szukasz auta, które świetnie nada się zarówno do zastosowań biznesowych, codziennych, a także rodzinnych, Škoda Kodiaq będzie doskonałym wyborem. Co więcej w ofercie Škoda Leasing Niskich Rat, znajdziesz ten model w niezwykle atrakcyjnym finansowaniu. Skorzystaj z kalkulatora leasingu samochodowego, by błyskawicznie policzyć, jak niską ratę miesięczną możesz płacić za nieograniczoną radość z jazdy nową Škodą Kodiaq.

Kamiq Superb Superb Combi Scala Karoq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.