biała Škoda Enyaq

Škoda Kamiq w leasingu

Škoda Leasing Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Kamiq w leasingu?

Już za 901 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 71 301 zł netto.

Škoda Kamiq
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Škoda Kamiq to nowoczesny crossover, który łączy w sobie cechy funkcjonalnego i wygodnego SUV-a z miejskim kompaktem. Stosunkowo nieduże gabaryty, jak np. długość 4249 mm czy szerokość 1793 mm czynią ten model świetnym wyborem do miasta, zwłaszcza, że zwiększony prześwit sprawia, iż niestraszne mu nawet wyższe krawężniki. Jednocześnie w środku wnętrze jest na tyle przestronne, że nawet długie trasy nie będą uciążliwe dla pasażerów. A do tego można ze sobą zabrać sporo bagaży dzięki bagażnikowi o pojemności 400 litrów.

Pod względem opcji wyposażenia Škoda Kamiq oferuje 3 warianty: Essence, Selection i Monte Carlo. Różnią się standardowym poziomem wyposażenia, a także cenami – każdy może zatem znaleźć wersję odpowiednią dla swoich potrzeb. Wybór dotyczy także jednostek silnikowych i skrzyń biegów. Škoda Kamiq może występować w wariantach mocy 95, 115 lub 150 koni mechanicznych i z 5-biegową lub 6-biegową skrzynią manualną albo 7-biegową automatyczną DSG. Możliwości konfiguracji auta są zatem naprawdę bogate.

Poszukując praktycznego i niedużego crossovera do miasta jako samochodu firmowego, warto zainteresować się możliwościami finansowania, jakie dostępne są na nowe auta Škoda Kamiq. Teraz możesz wyjechać z salonu nawet bez angażowania środków własnych, dzięki finansowaniu leasing JAK ABONAMENT, które dostępne jest dla firm nawet z zerową opłatą wstępną. Do tego wyróżnikiem oferty są niskie miesięczne raty, co wynika z faktu, że w czasie trwania finansowania spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości samochodu. Dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję o tym, czy chcesz spłacić pozostałą część i wykupić pojazd na własność, czy zwracasz je do salonu i np. bierzesz nowy egzemplarz w ramach nowego kontraktu.

Leasing JAK ABONAMENT to tylko jedna z różnorodnych opcji finansowania pozwalających wyjechać nowym autem z salonu na dogodnych warunkach. Pozostałe to m.in. NAJEM oraz kredyt JAK ABONAMENT. Kredyt dostępny jest dla klientów indywidualnych, zaś NAJEM zarówno dla przedsiębiorców jak i osób prywatnych.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.