biała Škoda Enyaq

Škoda. Kamiq

Škoda Leasing Niskich Rat
czerwona Škoda Kamiq
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Škoda Kamiq w doskonały sposób łączy zalety samochodu typu SUV i samochodu miejskiego. To idealny samochód dla osób wyznaczających własne trendy. Wyższa pozycja za kierownicą oraz podwyższony prześwit samochodu ułatwia poruszanie się po krętych, miejskich uliczkach. Škodę Kamiq rozpoznasz na ulicy głównie za sprawą bardzo charakterystycznych świateł do jazdy dziennej, które złożone są czterech „kamieni”. Światła te pełnią również rolę dynamicznych kierunkowskazów.

Aby jeździć Škodą Kamiq, nie musisz kupować samochodu i angażować gotówki. Jak to możliwe? To proste: wybierasz leasing JAK ABONAMENT i płacisz atrakcyjne miesięczne raty, które idealnie dopasujesz do swojego firmowego budżetu. Dlaczego raty tego leasingu są niższe niż leasingu w wersji KLASYCZNEJ? Ponieważ w tym przypadku na raty nie rozkładamy całej wartości samochodu, jedynie jej część – prognozowany spadek na wartości samochodu w czasie finansowania pojazdu. Przy leasingu KLASYCZNYM na raty rozkładana jest cała pierwotna wartość modelu Škoda Kamiq. Dlatego też raty są wyższe, ale też leasing ten nastawiony jest bardziej na wykupienie samochodu na koniec umowy. W leasingu JAK ABONAMENT raczej wymieniasz auto na nowsze pod koniec umowy, choć elastyczne zakończenie umowy pozwala je także zwrócić do dealera i zakończyć zobowiązanie wobec banku, ale też wykupić. Żeby obliczyć raty Twojego nowego samochodu prosto z salonu możesz skorzystać z kalkulatora leasingu. Tam po wybraniu wartości poszczególnych parametrów, zobaczysz, ile wyniesie Twoja stała miesięczna rata. Leasing możesz wziąć na 3 lub 4 lata.

Opłaty wstępnej nie wnosisz, jeśli masz takie życzenie. Maksymalnie możesz wpłacić 30% wartości samochodu. Musisz także określić, ile rocznie pokonasz kilometrów: 20, 30 lub 40 tys. Ratę obliczysz i dostosujesz całkowicie samodzielnie, jeśli tylko masz dostęp do sprzętu z internetem. W razie ewentualnych pytań możesz zamówić kontakt z jednym z naszych doradców. Przykładowo: Cena wybranej Škody Kamiq wynosi 82 900 zł brutto*. Zaznaczasz 3 lata leasingu, 10% opłaty wstępnej oraz 20 tys. przebiegu na rok. Twoja rata wyniesie 777 zł netto miesięcznie*. Gdy zwiększysz opłatę wstępną do 20% i pozostawieniu pozostałych parametrów bez zmian, rata obniży się do 572 zł netto*. A gdy uznasz, że nie chcesz wnosić tej opłaty, rata wyniesie 982 zł netto*. Jak widzisz, w każdym przypadku jest bardzo atrakcyjna.

* Dane i ceny aktualne na dzień 14.02.2023 r.

Kamiq Superb Superb Combi Scala Karoq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.