biała Škoda Enyaq

Škoda Scala w leasingu

Škoda Leasing Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Scala w leasingu?

Już za 896 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 70 894 zł netto.

Škoda Scala
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Škoda Scala wyróżnia się ponadczasową, nowoczesną stylistyką, która sprawia, że auto doskonale prezentuje się w każdym otoczeniu. Ponadczasowość i przemyślany design widać zarówno w nadwoziu jak i w projekcie wnętrza samochodu. Pod względem gabarytów model ten plasuje się pomiędzy segmentami B i C – z zewnątrz auto nie wydaje się bardzo duże i świetnie radzi sobie w zatłoczonych miejskich uliczkach. Kabina jest jednak na tyle przestronna, że samochód wydaje się być większy niż jest w rzeczywistości. A z tyłu znajdziemy bagażnik o pojemności aż 467 litrów. Inżynierowie marki jak zwykle wycisnęli maksimum z dostępnej przestrzeni.

Co więcej, nowa Škoda Scala może pochwalić się bogatą listą wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa czy komfortu podróżowania. Dzięki reflektorom TOP Full LED Matrix kierowca może nie martwić się o świetną widoczność w każdych warunkach, w sytuacjach awaryjnych wsparcie dla prowadzącego pojazd stanowią liczne systemy asystujące, a o bezpieczeństwo podróżujących zadbano m.in. także umieszczając aż do 9 poduszek powietrznych w kabinie. Przebywanie we wnętrzu umilać może m.in. dwustrefowa klimatyzacja automatyczna Climatronic czy opcjonalny dach panoramiczny.

Dużą przyjemnością jest również przeglądanie dostępnych ofert na finansowanie nowej Škody Scali. Propozycja VW FS obejmuje zarówno kredyt, leasing jak i NAJEM. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest leasing z niską ratą czyli finansowanie JAK ABONAMENT. Polega ono na tym, że w czasie trwania umowy spłacasz jedynie szacunkową utratę wartości pojazdu, a dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję o tym, czy chcesz spłacić pozostałą część i wykupić auto czy wolisz zwrócić je do salonu. Dzięki temu przez cały czas posiadania leasingu cieszysz się niskimi ratami. Leasing JAK ABONAMENT pozwala również wnieść opłatę początkową w wysokości do 30% wartości pojazdu, by miesięczne raty były na jeszcze niższym poziomie.

Finansowanie abonamentowe to jedna z kilku dostępnych opcji dla klientów zainteresowanych nowym modelem Škody. Przekonaj się, czy najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie leasing (dla firm), kredyt (dla klientów indywidualnych) czy może NAJEM i ciesz się jazdą nowym autem na swoich warunkach.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.