biała Škoda Enyaq

Škoda Enyaq Coupé Sportline w leasingu

Škoda Leasing Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Enyaq Coupé Sportline w leasingu?

Już za 3 687 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 235 894 zł netto.

Škoda Enyaq Coupé Sportline
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Dynamiczna linia nadwozia, sportowe wyposażenie, efektowne dodatki stylistyczne i bogate wyposażenie. Škoda Enyaq Coupe Sportline to auto, które może spodobać się nie tylko fanom tradycyjnej motoryzacji, ale także entuzjastom innowacyjnych rozwiązań. Auto łączy w sobie zadzorną i wyrazistą stylistykę, nowoczesność, ale pozostaje przy tym niezwykle praktyczne, jak na Škodę przystało.

Škoda Enyaq Coupe Sportline pod względem wizualnym oferuje m.in. ciekawy wzór 20-calowych obręczy ze stopów lekkich, dodatkowe elementy stylistyczne w kolorze czarnym, a także sportowe akcenty we wnętrzu, jak np. sportowe fotele. Kierowcy docenią m.in. progresywny układ kierowniczy, 3-ramienną sportową skórzaną podgrzewaną kierownicę z manetkami do zmiany poziomu rekuperacji, liczne systemy asystujące i bezpieczeństwa, możliwość wyboru profilu jazdy Drive Mode Select czy też dostępną opcję wyboru napędu. Škoda Enyaq Coupe Sportline dostępna jest bowiem z napędem na tylne koła lub 4x4.

W ofercie leasing JAK ABONAMENT Škoda Enyaq Coupe Sportline jest dostępna dla firm w atrakcyjnej miesięcznej racie i wygodnym, elastycznym finansowaniu. Jest to leasing, w ramach którego nie spłacasz całkowitej wartości auta, a jedynie prognozowaną utratę wartości w czasie kontraktu. Stąd właśnie raty znacznie niższe niż w tradycyjnym finansowaniu. Oferta dostępna jest na okres od 2 do 4 lat, po upływie których możesz zdecydować się na spłatę pozostałej wartości, by wykupić samochód lub zwrot auta i możliwość wzięcia nowego egzemplarza w kolejnym finansowaniu.

W ofercie dla firm dostępny jest również NAJEM, czyli wynajem długoterminowy, w którym w miesięcznej racie masz uwzględnione np. ubezpieczenie, pakiety serwisowe, przeglądy techniczne, assistance, ewentualny samochód zastępczy, a możesz nawet zdecydować się na sezonową wymianę i przechowywanie opon. NAJEM występuje również dostępna dla klientów indywidualnych. Mogą oni także zdecydować się na kredyt JAK ABONAMENT, funkcjonujący na podobnych zasadach jak skierowany do przedsiębiorców leasing JAK ABONAMENT.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.