biała Škoda Enyaq

Škoda Octavia Combi w leasingu

Škoda Leasing Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Octavia Combi w leasingu?

Już za 1 071 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 84 715 zł netto.

Škoda Octavia Combi
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Aż 640 litrów pojemności bagażnika w samochodzie segmentu D, którego długość nie przekracza 4,7 metra? Škoda Octavia Combi to auto o ponadprzeciętnych możliwościach, co udowadnia już na podstawie powyżej przytoczonych liczb. To samochód kierowany zarówno do przedstawicieli biznesu, jak i osób prywatnych, w tym rodzin, którzy oczekują od auta funkcjonalności, przestronności i wyjątkowej pakowności. A wszystko to zostało zamknięte w atrakcyjnym, eleganckim projekcie nadwozia, którego ponadczasowe linie sprawiają, że przez długi czas będzie prezentowało się nowocześnie.

Škoda Octavia Combi pozwala na wygodne pokonywanie setek kilometrów kompletowi pasażerów dzięki swojej przestronności, a także opcji adaptacyjnego zawieszenia z regulowanymi amortyzatorami. Kierowca może liczyć na szereg udogodnień, które ułatwią mu zadanie, jak np. wyświetlacz Head-up display, czytelny wirtualny kokpit, adaptacyjny tempomat (ACC) czy wygodna i ergonomiczna dwuramienna (trójramienna w przypadku konfiguracji bardziej usportowionej wersji) kierownica wielofunkcyjna. Wyjątkową atmosferę we wnętrzu tworzy oświetlenie, a za odpowiednią temperaturę odpowiada nawet 3-strefowa klimatyzacja Climatronic.

Wybierając Škodę Octavię Combi, warto zdecydować się na ofertę finansowania, która umożliwia jazdę nowym samochodem bez konieczności angażowania dużych środków finansowych. Rozwiązanie to nazywa się JAK ABONAMENT i jest dostępne dla klientów indywidualnych jako kredyt lub dla przedsiębiorstw jako leasing. Cechuje się dużą elastycznością, a wśród parametrów, które można konfigurować na etapie oferty, są np. wysokość wkładu własnego/opłaty wstępnej, czas trwania umowy czy roczny limit kilometrów. Elastyczne jest także zakończenie finansowania – można wykupić auto na własność lub zwrócić je do salonu, by wziąć nowy leasing lub kredyt.

Alternatywę dla finansowania abonamentowego stanowi NAJEM, czyli oferta w której w ramach jednej miesięcznej opłaty uwzględnione są m.in. ubezpieczenie, pakiet serwisowy, przeglądy techniczne, likwidacja szkód, assistance, samochód zastępczy, itp. NAJEM, podobnie jak leasing JAK ABONAMENT, jest dobrym wyborem, jeżeli planujemy regularnie zamieniać auto na nowe. Poznaj szczegóły dostępnych rozwiązań finansowych i wybierz najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.