biała Škoda Enyaq

Škoda Enyaq Coupé w leasingu

Škoda Leasing Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Enyaq Coupé w leasingu?

Już za 3 273 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 209 390 zł netto.

Škoda Enyaq Coupé
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Elektryzująco sportowa i sportowo-elektryczna – taka jest nowa Škoda Enyaq Coupe. To samochód, który w wyjątkowy sposób łączy w sobie sylwetkę klasycznego, funkcjonalnego SUV-a ze sportową linią Coupe. Nowoczesna stylistyka sprawia, że auto prezentuje się bardzo świeżo i doskonale wygląda zarówno w otoczeniu biznesowych limuzyn jak i aut o sportowym sznycie. Škoda Enyaq Coupe oferuje przy tym przestronne i komfortowe wnętrze, które może być wykończone, w zależności od preferencji konfigurującego na 1 z aż 10 sposobów. Pomimo opadającej linii dachu w tylnej części nadwozia, samochód wciąż oferuje dużą przestrzeń na bagaże – 570 litrów pojemności.

Pod względem napędu, Škoda Enyaq Coupe może pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami, które sprawiają, że w zależności od wersji auto może zaoferować zasięgi nawet do 570 kilometrów. W żadnej z dostępnych wersji autu nie brakuje dynamiki – pierwsze 100 km/h nawet w podstawowym 285-konnym wariancie możesz zobaczyć po ok. 6,6-6,7 sekundy. Decydując się na usportowioną wersję RS, gdzie do dyspozycji masz aż 340 koni mechanicznych sprint od 0 do 100 km/h może zająć jedynie 5,5 sekundy.

Jeżeli chcesz jeździć nową Škodą Enyaq Coupe i interesuje Cię finansowanie dla tego modelu, warto zapoznać się z poszczególnymi rozwiązaniami oferowanymi przez Volkswagen Financial Services, jak leasing, NAJEM czy kredyt. W ofercie dla firm znajdziesz m.in. leasing JAK ABONAMENT, czyli rozwiązanie, które umożliwia jazdę nowym autem bez angażowania dużych środków firmowych. Oferta dostępna jest z opłatą wstępną 0%, a miesięczne raty są na bardzo atrakcyjnym poziomie, ponieważ w czasie trwania umowy spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu. Dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję o tym, czy chcesz spłacić pozostałą część wartości, żeby wykupić pojazd na własność, czy zwracasz go do salonu. To bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli szukasz finansowania umożliwiającego regularną zamianę samochodu na nowy w ramach kolejnego finansowania. Podobne możliwości tworzy również NAJEM, dostępny w opcji dla firm oraz dla klientów indywidualnych.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.