biała Škoda Enyaq

Škoda Octavia w leasingu

Škoda Leasing Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Octavia w leasingu?

Już za 1 030 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 81 463 zł netto.

Škoda Octavia
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ponadczasowe wzornictwo i niezliczone możliwości. Škoda Octavia to jeden z liderów rynku samochodów dla firm, ale również bardzo chętnie wybieranych przez rodziny. Wszystko za sprawą doskonałego dopracowania, atrakcyjnego wyglądu, oferowania wyjątkowego komfortu jazdy i świetnej relacji cena/jakość. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej odsłony modelu, która do listy powyższych zalet dołącza również najnowocześniejsze technologie motoryzacyjne.

Škoda Octavia dostępna jest na rynku w wariantach z silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi oraz jako hybryda – zarówno w odmianie mild-hybrid (MHEV) jak i typu plug-in (PHEV), a za przeniesienie napędu odpowiadać mogą 6-biegowa manualna skrzynia lub 6- albo 7-biegowa automatyczna przekładnia DSG. Na liście wyposażenia, w zależności od wybranej wersji czy pakietu, znaleźć możemy takie rozwiązania, jak np. aktywny tempomat ACC, reflektory TOP LED Martix, pakiet oświetlenia wnętrza LED Ambiente, bezkluczykowy system obsługi samochodu czy liczne technologie zwiększające bezpieczeństwo podróżujących, jak hamulec antykolizyjny Multicollision Brake, system wykrywania zmęczenia kierowcy Driver Alert czy funkcje ochrony kierowcy i pasażerów (w wybranej opcji także tylnej kanapy) Crew Protect Assist.

Za niezwykłą popularnością tego modelu stoją m.in. także atrakcyjne możliwości w obszarze finansowania. Jeżeli interesuje Cię nowa Škoda Octavia w korzystnym finansowaniu, możesz wybrać zarówno kredyt, NAJEM jak i leasing. W przypadku tej trzeciej opcji szczególnie ciekawie prezentuje się leasing z niską ratą, czyli oferta JAK ABONAMENT (dostępna dla klientów indywidualnych jako kredyt), w ramach której samodzielnie decydujesz o tym, jaką chcesz wnieść opłatę początkową (w przedziale od 0 do 30% wartości auta), na jak długo chcesz zawrzeć umowę (od 2 do 4 lat) i jaki ustawisz roczny limit przebiegu. Na podstawie tych parametrów otrzymasz ofertę z miesięczną ratą znacznie niższą niż w tradycyjnym finansowaniu, gdyż leasing JAK ABONAMENT pozwala na spłatę jedynie prognozowanej utraty wartości samochodu w czasie jego finansowania. Dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję, czy chcesz spłacić pozostałą część i wykupić auto, czy zwrócić je, by w dogodny sposób (podobną możliwość zapewnia NAJEM), zamienić auto na nowe wraz z kolejnym atrakcyjnym finansowaniem.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.