biała Škoda Enyaq

Škoda Superb w leasingu

Škoda Leasing Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Superb w leasingu?

Już za 1 562 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 115 650 zł netto.

Škoda Superb
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Niezwykle komfortowa, przestronna i pełna elegancji. Taka jest Škoda Superb, która stanowi flagowy model w ofercie czeskiej marki. To samochód dla osób ceniących sobie wygodę i funkcjonalność oraz doceniających nowoczesne rozwiązania. Škoda Superb rozpieszcza ilością miejsca zarówno z przodu jak i na tylnej kanapie, zaskakuje pomysłowymi rozwiązaniami w zakresie ergonomii czy przechowywania i zachwyca długą listą opcji wyposażenia, która sprawia, że każdy może skonfigurować auto pod swoje potrzeby. Obraz tego wyjątkowego auta dopełnia przepastny bagażnik, oferujący nawet 645 litrów pojemności.

W najnowszej odsłonie największa limuzyna czeskiej marki może występować w odmianach z silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi lub w wersji hybrydowej typu plug-in (PHEV) jako Škoda Superb iV. Rozpiętość oferowanych mocy, w zależności od wersji, wynosi od 150 aż do 280 koni mechanicznych. Już nawet w bazowej wersji auto bardzo sprawnie porusza się po drogach, oferując doskonałą dynamikę (także za sprawą dwusprzęgłowej skrzyni automatycznej DSG), a w najmocniejszej wersji oferuje wręcz sportowe osiągi, pozwalając na rozpędzenie samochodu od 0 do 100 km/h w jedyne 5,3 s.

Długa lista walorów sprawia, że Škoda Superb stanowi łakomy kąsek zarówno dla klientów firmowych, których interesuje leasing lub NAJEM, jak też dla klientów indywidualnych, poszukujących eleganckiego, a jednocześnie rodzinnego samochodu. Podjęcie decyzji o wyborze auta ułatwiają elastyczne możliwości poszczególnych rodzajów finansowania. Np. leasing JAK ABONAMENT pozwala na określenie wysokości opłaty wstępnej w przedziale już od 0% do 30% wartości samochodu. Ponadto możesz wybrać czas trwania umowy, a także roczny limit kilometrów. Dzięki temu, że w trakcie trwania finansowania spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości auta, cieszysz się niskimi ratami leasingowymi. Co więcej, leasing JAK ABONAMENT to również elastyczne zakończenie umowy, które umożliwia wykup samochodu lub jego zwrot do salonu. Dzięki temu to rozwiązanie, podobnie jak NAJEM, świetnie sprawdza się, gdy chcesz regularnie zmieniać auto na nowe.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.