elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze Crafter Furgon w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Crafter Furgon w leasingu?

Już za 2 390 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 161 540 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Crafter Furgon

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Crafter Frugon to wyjątkowy, niezawodny i solidny partner w codziennej pracy. Samochód jest tak zaprojektowany, by sprostać wymaganiom, jakie przed nim się stawia na wielu polach. Po pierwsze wyróżnia się potężną ładownością, umożliwiając przewiezienie od 4 (standardowa długość) do nawet 6 (przedłużona wersja) europalet. Oczywiście wnętrze przestrzeni załadunkowej jest odpowiednio wykończone i zabezpieczone i posiada liczne możliwości mocowania przedmiotów. Do tego dostęp do niego jest ułatwiony m.in. dzięki niskiej krawędzi załadunku czy możliwości załadunku przez szeroki otwór drzwi przesuwnych.

Możliwości załadunkowe to jednak tylko jedno z pół, na którym Volkswagen Crafter Furgon wręcz błyszczy. Ponadto samochód jest bardzo nowoczesny i oferuje użytkownikowi wiele udogodnień, np. asystenta bocznego wiatru, asystenta wyjazdu z miejsca parkingowego, Automatyczne sterowanie odległością ACC i system obserwacji otoczenia „Front Assist” czy system sterowania światłami drogowymi i mijania Light Assist.

Ten przemyślany i dobrze wyposażony Volkswagen Crafter Furgon jest teraz dostępny w atrakcyjnym finansowaniu dla firm, dzięki któremu auto nie stanowi dużego obciążenia firmowego budżetu. Leasing JAK ABONAMENT jest bowiem skonstruowany w taki sposób, by miesięczna rata za samochód była na bardzo atrakcyjnym poziomie. Wszystko dlatego, że w ramach finansowania nie spłacasz całkowitej wartości pojazdu, a jedynie prognozowany spadek wartości pojazdu. Do tego leasing JAK ABONAMENT umożliwia wyjechanie z salonu nowym samochodem nawet z zerową opłatą początkową. Z kolei zakończenie umowy polega na podjęciu decyzji o ewentualnym wykupie samochodu na własność lub jego zwrocie do salonu, by np. w ten łatwy sposób zamienić auto na nowe z kolejnym, atrakcyjnym finansowaniem.

Rozwiązaniem, które również sprzyja częstej i dogodnej wymianie samochodu na nowy jest NAJEM czyli wynajem długoterminowy. NAJEM umożliwia korzystanie z pojazdu przez określony czas, bez konieczności przejmowania się ubezpieczeniem, serwisowaniem, przeglądami, itp. gdyż to wszystko jest już uwzględnione w miesięcznej opłacie. NAJEM dostępny jest dla firm i klientów indywidualnych. Dla tych drugich kolejne rozwiązanie finansowe stanowi kredyt JAK ABONAMENT lub KLASYCZNY.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.