elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze Nowy Amarok w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Nowy Amarok w leasingu?

Już za 3 077 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 229 000 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Nowy Amarok

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Amarok to pick-up segmentu Premium od marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Jest to bardzo ciekawe, wszechstronne i nowoczesne auto, które świetnie sprawdza się zarówno w roli samochodu firmowego – tak w charakterze pracy jak i w roli auta reprezentacyjnego – jak też w roli auta dla rodziny, zwłaszcza lubiącej aktywnie spędzać czas. Samochód wyróżnia się ciekawą stylistyką, łączącą w sobie elegancję nowoczesnego SUV-a z praktycznością i możliwościami auta typu pick-up. Sylwetka auta jest muskularna i silna i podkreśla nietuzinkowość modelu.

Volkswagen Amarok to terenowy pick-up o dużych możliwościach związanych z jazdą po nieutwardzonych drogach, w czym pomaga m.in. napęd na 4 koła. Do tego auto posiada różne tryby jazdy, w tym także te, obejmujące niestandardowe warunki drogowe. Są to np. tryb „piasek” czy „błoto/koleiny”, które warto uruchomić w określonych warunkach nawierzchni.

Samochód napędza nowoczesna jednostka, czyli silnik wysokoprężny 3.0 TDI V6 o mocy 240 koni mechanicznych, co sprawia, że auto porusza się bardzo żwawo w każdych warunkach. Volkswagen Amarok w podstawowej wersji konfigurowany jest z manualną skrzynią biegów, zaś w wyższych wariantach wyposażenia z silnikiem współpracuje 10-biegowa skrzynia automatyczna.

Oprócz nowoczesnego wyglądu, praktyczności pick-upa czy właściwości jezdnych, projektanci nie zapomnieli także o komforcie podróżowania. Jazda Volkswagenem Amarokiem jest bardzo przyjemna zarówno dla kierowcy jak i pasażerów, a to m.in. za sprawą wygodnych siedzeń z regulacją w wielu płaszczyznach, klimatyzacji, opcjonalnemu systemowi nagłośnienia Harman Kardon czy licznym systemom asystującym i zwiększającym poziom bezpieczeństwa.

Volkswagen Amarok bardzo ciekawie prezentuje się też na polu możliwości finansowania. W ofercie dla firm auto dostępne jest np. z finansowaniem z niską miesięczną ratą. Jest to leasing JAK ABONAMENT, w ramach którego korzystasz z samochodu przy atrakcyjnej racie. Zaletą tej oferty jest duża elastyczność i możliwość jazdy nowym samochodem bez angażowania dużych środków firmy. Elastyczność przejawia się szerokimi możliwościami dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb. Możesz dopasować m.in. takie elementy, jak czas trwania umowy, roczny limit kilometrów, wybrać (już pod koniec okresu finansowania) sposób zakończenia umowy, a także określić wysokość opłaty początkowej (w przedziale od 0 do 30% wartości samochodu). Brak konieczności angażowania dużych środków firmy wynika z tego, że oferta dostępna jest już nawet bez opłaty początkowej, a miesięczne raty są znacznie niższe niż w tradycyjnym finansowaniu, ponieważ spłacasz w trakcie finansowania tylko szacowany spadek wartości pojazdu.

Wśród dostępnych opcji finansowania dla firm, leasing to tylko jedna z możliwości. Przedsiębiorcy mogą wybrać również np. NAJEM, gdzie w ramach miesięcznej opłaty uwzględnione są już koszty m.in. ubezpieczenia, pakietów serwisowych, assistance i inne. Ponadto NAJEM dostępny jest także dla klientów indywidualnych. Oni mogą także zdecydować się na finansowanie z niską miesięczną ratą czyli kredyt JAK ABONAMENT.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.