elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze Multivan w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Multivan w leasingu?

Już za 3 114 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 270 620 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Multivan

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Multivan to model, który wywodzi się z legendarnego, kultowego Bulli. Chociaż od premiery pierwszego wcielenia auta minęło już ponad 7 dekad, dzisiejszy Volkswagen Multivan wciąż stanowi symbol wolności i wszechstronności. Do tego auto posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań, które pozwalają Ci maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń zgodnie z Twoimi potrzebami.

Volkswage Multivan posiada m.in. obracane fotele i łatwo składaną trzymiejscową kanapę w przedziale pasażerskim. Z kolei w tylnej części auta możesz albo zachować większą przestrzeń np. na załadunek większych bagaży, lub wykorzystując przestrzeń pod kanapą na przewóz długich przedmiotów, albo wykorzystać ją do przewiezienia większej liczby pasażerów. Ułatwia to system szyn do płynnego przesuwania foteli i montowania ich w każdym miejscu. Co więcej, w przypadku przedłużonej wersji ze zwiększonym rozstawem osi Volkswagen Multivan może zaoferować nawet 8 miejsc siedzących, co czyni z niego małego busa.

Decydując się na auto nowe, możesz wybrać korzystne finansowanie z oferty Volkswagen Financial Services. Prym wiedzie pod tym względem leasing JAK ABONAMENT czyli finansowanie z niską miesięczną ratą. Jest to szczególnie ciekawe rozwiązanie dla firm, gdyż mają możliwość korzystania z nowego samochodu nawet bez wnoszenia opłaty początkowej, płacenia rat niższych niż w tradycyjnym finansowaniu i odnoszenia korzyści podatkowych, które niesie ze sobą leasing. Oferta cechuje się dużą elastycznością i możliwością dopasowania parametrów finansowania do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Finansowanie w formule JAK ABONAMENT dostępne jest dla przedsiębiorców (jako leasing) lub na podobnych zasadach także dla klientów indywidualnych (jako kredyt).

Inną możliwość finansowania nowego auta stanowi NAJEM, czyli wynajem długoterminowy. W ofercie VW FS ma on szczególnie kompleksowy charakter, gdyż w ramach miesięcznej raty uwzględnione są, np. pakiety serwisowe, ubezpieczeniowe, ewentualny samochód zastępczy czy wsparcie w likwidacji szkód, itp. NAJEM dostępny jest zarówno w ofercie finansowej dla klientów firmowych jak i indywidualnych.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.