elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy California w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy California w leasingu?

Już za 1 960 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 131 440 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy California

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Podróżuj w wyjątkowym stylu! Volkswagen Caddy California to jedyny w swoim rodzaju multivan, który stanowi motoryzacyjne wcielenie idei „work-life balance”. Na co dzień świetnie wywiązuje się z roli samochodu rodzinnego czy też auta wspomagającego codzienną pracę, które w razie potrzeby przewiezie dużą ilość przedmiotów. Jednocześnie, kiedy tylko tego potrzebujesz, może przerodzić się w małe mieszkanie na kołach, oferując m.in. wygodną przestrzeń do spania, wysuwaną minikuchnię, a nawet rozkładany stół z krzesłami, dzięki któremu każda podróż poza miasto to okazja do biwaku. Dzięki tym rozwiązaniom i długiej liście opcjonalnych akcesoriów, Volkswagen Caddy California na nowo definiuje pojęcie wolności.

Zarówno w codziennych sytuacjach, jak też wtedy, gdy korzystasz z auta żyjąc pełnią życia, świetnym rozwiązaniem są boczne przesuwne drzwi, które ułatwiają dostęp do przestronnego wnętrza auta. Już w standardzie Volkswagen Caddy California oferuje liczne systemy bezpieczeństwa, w tym Front Assist i automatyczny system hamowania awaryjnego, monitor ruchu pieszego oraz monitor ruchu rowerowego.

Elementem, który również może wpływać na większe poczucie wolności, jest elastyczne finansowanie od Volkswagen Financial Services. W ofercie leasing JAK ABONAMENT możesz samodzielnie wybrać parametry finansowania, takie jak wysokość opłaty początkowej, roczny limit kilometrów czy czas trwania umowy. Co więcej, leasing JAK ABONAMENT oznacza także niskie miesięczne raty, ponieważ w czasie trwania kontraktu spłacasz tylko część wartości samochodu – jego prognozowany spadek w trakcie finansowania. Dopiero na koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję o tym, czy chcesz wykupić auto, czy zwrócić je do salonu. Leasing JAK ABONAMENT to oferta dla firm, zaś podobne rozwiązanie dla klientów indywidualnych stanowi kredyt JAK ABONAMENT.

Jeżeli przemawia do Ciebie idea korzystania z rzeczy, bez konieczności ich posiadania, świetną propozycję stanowi NAJEM. To rodzaj finansowania, w którym płacisz stałe miesięczne opłaty po prostu za korzystanie z samochodu, a takie rzeczy jak ubezpieczenie, serwis i inne masz już wliczone w miesięczną opłatę. NAJEM dostępny jest zarówno dla klientów indywidualnych jak też w ofercie dla firm.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.