elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze Transporter Furgon w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Transporter Furgon w leasingu?

Już za 2 333 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 147 690 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Transporter Furgon

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Samochód, który idealnie sprawdza się na duże oczekiwania i potrzeby? Volkswagen Transporter Furgon to już klasyka gatunku, który od dziesięcioleci pełni rolę przestronnego, funkcjonalnego, a przede wszystkim pakownego samochodu dostawczego dla tysięcy przedsiębiorców. W najnowszej odsłonie również oferuje szereg rozwiązań, które ułatwiają organizację przestrzeni ładunkowej, m.in. umożliwiając załadunek długich przedmiotów pod siedzeniem pasażera, wygodny podział przestrzeni za pomocą ściany działowej, mocowanie pakunków dzięki uchwytom mocującym i łatwy dostęp do wnętrza dzięki drzwiom przesuwnym z prawej i lewej strony.

Jakby tego wszystkiego było mało Volkswagen Transporter Furgon może dodatkowo ciągnąć przyczepę o wadze do 2,5 tony, a do tego dostępny jest w 2 wariantach: klasycznym oraz przedłużonym (ze zwiększonym rozstawem osi), na największe potrzeby. Za niezawodną, dynamiczną a jednocześnie ekonomiczną jazdę odpowiadają nowoczesne, wydajne silniki z rodziny 2.0 TDI.

Volkswagen Transporter Furgon jest teraz dostępny w atrakcyjnym finansowaniu dla firm. Nie musisz angażować dużej ilości gotówki, by móc wyjechać nim z salonu. Wszystko to dzięki ofercie leasing JAK ABONAMENT, czyli finansowaniu z niską miesięczną ratą. W czasie trwania umowy nie spłacasz całkowitej wartości samochodu, a jedynie prognozowaną jej utratę. Co więcej, oferta dostępna jest nawet z zerową opłatą początkową. Zakończenie umowy to z kolei wybór pomiędzy możliwością wykupienia auta poprzez spłacenie pozostałej części wartości lub zwrotem samochodu do salonu. Leasing JAK ABONAMENT to produkt dostępny dla przedsiębiorców. Klienci indywidualni, którzy chcieliby skorzystać z finansowania z niskimi miesięcznymi ratami mogą zdecydować się na kredyt JAK ABONAMENT.

Z kolei zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy mogą zdecydować się na NAJEM. Jest to finansowanie, które wyróżnia się kompleksowością oferty. Wybierając NAJEM w ramach jednej, stałej miesięcznej opłaty masz wliczone w ofertę takie elementy, jak np. ubezpieczenie, pakiet serwisowy i przeglądy, assistance, wsparcie w likwidacji szkód, a do tego możesz zdecydować się także na sezonową wymianę i przechowywanie opon.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.