elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze California w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze California w leasingu?

Już za 2 396 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 199 180 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze California

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jak sama nazwa wskazuje, Volkswagen California to samochód przeznaczony dla ludzi ceniących sobie wolność, poszukujących przygody i prowadzących aktywny tryb życia, potrafiąc czerpać z niego pełnymi garściami. Volkswagen California ze swoimi udogodnieniami jest synonimem mobilności i narzędziem ułatwiającym odkrywanie świata w wyjątkowym stylu i mając ze sobą wszystko czego potrzebujesz.

Co znajdziesz na długiej liście wyposażenia tego modelu? Jednym z wyróżników samochodu jest podnoszony dach z łóżkiem, który umożliwia faktyczne spędzenie nocy z jednej strony pod niebem pełnym gwiazd, z drugiej w prywatnej przestrzeni. Volkswagen California posiada również aneks kuchenny z lodówką kompresorową i praktycznymi schowkami, możliwość rozłożenia dolnego łóżka czy też chowane w tylnej klapie rozkładane krzesła kempingowe i stół kempingowy. A jeżeli chcesz uczynić swoje auto jeszcze praktyczniejszym, to bogata oferta dodatkowych akcesoriów pozwoli Ci uczynić z samochodu prywatny hotel w wyjątkowym standardzie.

Teraz możesz wybrać Volkswagena Colifornię w dogodnym finansowaniu, w ramach którego nie musisz płacić za całe auto. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą rozwiązania jakim jest leasing JAK ABONAMENT. To elastyczne finansowanie z niską miesięczną ratą, w ramach którego spłacasz tylko szacowany spadek wartości pojazdu i dopiero na koniec umowy decydujesz, czy chcesz spłacić pozostałą część, by wykupić samochód, czy wolisz zwrócić samochód, by np. wziąć nowe w ramach nowego finansowania. Konfigurując ofertę leasing JAK ABONAMENT określasz m.in. czas trwania umowy, wysokość rocznego limitu kilometrów czy wysokość opłaty początkowej. Wszystkie te parametry mają przełożenie na wysokość raty, która niezależnie od tego będzie bardzo atrakcyjna w porównaniu do tradycyjnego finansowania.

Oprócz leasingu, możesz zdecydować się także na NAJEM, gdzie po prostu płacisz za użytkowanie samochodu przez określony umową okres. NAJEM i leasing to sposoby finansowania dostępne dla firm. Z kolei klienci indywidualni również mogą wybrać NAJEM lub kredyt JAK ABONAMENT, który funkcjonuje na podobnych zasadach, co opisany powyżej leasing JAK ABONAMENT.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.